2737
2739
عنوان

این خاستگارم رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 55 پست
حق داری بهت برخورده . ولی اینهمه دخترا رد میکنن ی مورد هم پسر رد کرده انشاله بهترش میاد

ی مورد نیست

بارهاست ک ردم میکنند

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اگر بگم الان دارم از ناراحتی دق میکنم دروغ نگفتم....

چرا ناراحتی عزیزم.اینجا کسی منو نمیشناسه ک الکی تعریف کنم خاستگار خیلی داشتم ادم حسابی بودن بعضیهاشون بعضی هاشونم ن دلم پیش چنتاشون گیر کرده بود ک دل اونا گیرنکرده بود بعضی هاشون دل اونا گیر کرده بود ب منو خانوادم نمیخوردن بعضی هاشونم ن من نه اون ازهم خوشمون نیومده بود توی شهر ما از بیست وپنج ب بعد بایه چشمی نگات میکنن دیگه خیلی شبا تو رختخواب فکر میکردم بین این همه ادم چرا قسمت من نیس خیلی دلم از حرفا ونگاهها شکسته بود.اخرم اونی ک باید میومد اومد.الانم خداروشکر میکنم باهمه بالا وپایینا وسختی ها وگریه ها خدا خوب ادمی روقسمتم کرده.عزیزم ازخدابخواه اگرهم دیر قسمتت کرد ادم خوب قسمتت کنه نون خشک خونه بابا ب صدتا کباب غاز خونه مرد بد می ارزه

من آن گلبرگ مغرورم......
2738

من نوزده سالم بود هول هولکی ازدواج کردم به مامانم میگم از شوهرم ناراضی ام چرا با این ازدواج کردم برگشته میگه نه که همین جور خواستگار صف کشیده بود    انگار مردم تو نوزده سالگی هزاران خواستگار دارن من ندلشتم

ی جا خونده بودم ازدواج مثل دستشویی ..اونایی ک بیرونن این پا اون پا میکنن برن داخل..اونایی داخلن دلشون میخواد بیان بیرون..ازدواج بدنیس ب شرطی ک با ی ادم خوب باشه ن اینکه صرفا فقط بگی ازدواج کنم تموم بره..منتظر باش الکی عجله نکن هرچقد ک سن داری بازم وقت زیاد

نی نی قشنگم تو هشت هفته و 4 روز قلبش وایساد..میشه واسه دوباره مامان شدنم صلوات بفرستین..حاجت روا باشین
خسته شدم خدایا از این زندگی ی نفر منو نخاست تو این دنیای بزرگ

غصه نخور فقط بو خدایا بهترین و خوش اخلاق ترین و پولدارترین رو نصیبم کن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
میگفتی ک*و*ن لقت 😁

آورین  

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    
خسته شدم خدایا از این زندگی ی نفر منو نخاست تو این دنیای بزرگ

عزیزم باید بگردی یکی شبیه خودت پیدا کنی 

من تاپیکهاتو خوندم 

خواستگارت خیلی با شعور و فهمیده بود ، فقط آدم زندگی تو نبود . 

یکم روابط اجتماعیتو زیاد کن ، امیدوارم آدم خوبی که هم کفو خودت بتشه سر راهت قرار بگیره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
تو هم میگفتی چ خوب که گفتید من رو راحت کردید نمیدونستم چطور این قضیه رو باهاتون در میون بزارم😏😏

جواب دندان شکن در همچین مواقعی😂😂😂😂😂😂😂 دست پیش میگیرم پس نیوفتم

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
2706