2733
2739
خو مگ آدم شوهر میکنه برا تامین مالیش فقط؟ 

نه چه ربطی به حرف من داشت ..گفتم اگر همه چیز در زندگی مشترکه حتی وظایف خانم باید پولشو خرج کنه وگرنه اصلا ...قرار نیست آقا عملا در هیچ کاری مشارکت نکنه ...بعدم طرف رو باید سنجید مثلا برید الان نظر آقایی که اینجا نوشتن رو بخونید..چنین همسری قطعا یک ریالم نباید خرج کرد واسه کمکش ...کلن کمک خوبه اما برداشتن مسئولیت از دوش اقایون غلط ترین کار ممکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شاید مخارجتون زیاد نیست!

زیاد هست اما همسرم خودش خرج میکنه،البته ما قسط نداریم مستاجر نیستیم شاید بخاطره همینه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

الان من مشکلم اینه که چطوری پس انداز کنیم، چطوری خرج کنیم ک مشخص باشه، دیگه اصلا ب فکر حقوق کمتر و بیشترم نیستم

اهرچی سعی میکنیم پس انداز کنیم، اصلا نمیشه، در طول ۶ ماه ۴۲ تومن خرج کردیم، البته با قسطایی که ماهی ۲۲۰۰بوده، خیلی حس بدیه😞

2731
شاغل نیست مرده بابا حرف مفت زیاد میزنه 

خو‌شما ک‌حقوق تون نمیدین ب شوهرتون بعد چیزی نمیگه

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
دقیقا خیلی بهم میگن بهش نگو چقد داری پس انداز کن و.. ولی وقتی میدونم اخلاق اون اینجوری نیس وتو زندگ ...

من هم از اول همین بودم. فکر می کنم ارامش و اسایش اون، آرامشو اسایش من هم هست. به خاطر وضع مالیش که باهاش ازدواج نکردم!

2740
خو‌شما ک‌حقوق تون نمیدین ب شوهرتون بعد چیزی نمیگه

نه نمیگه 

اخه من لباسی که برا خودم میخرم دارم به اون لطف میکنم وگرنه وظیعه اونه و اینجوری کلی سود کرده یا نت یا رفت و امد و یا ... بعدم من خیلی بریز بپاشی نیستم حقوقم همیشه طلا میشه و میدونه پشتوانه زندگیمونه و اگر دور از جون لازم بشه من همشو میدم چون دیده که اول زندگی من 18 میلیون بهش کمک کردم پسم نگرفتم و اون زمین خرید و اون زمین الان شده 800  میلیون پس من به اندازه اخر عمرش بهش لطف کردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706