2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کلن ازدواج این مدلی اصلا درست نیست 

چرا همیشه زن باید پایین تر باشه یه بار هم زن بالاتر باشه زن حقوقش بیشتر باشه 

ازدواجی درست نیس ک مردکلا کار نکنه و تامین مخارج با زن باشه ن وقتی ک مرد بیچاره هم کار میکنه 

خب زنه میتونه پول خودشو پس انداز کنه و از پول مرده خرج کنه

💜
2714
باید خرج کنید زندگی مشترکه کارت بانکی زن شاغل باید دست شوهرش باشه خرجی بگیره

واااااا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چرا

چون اینکه خانم حقوقش بیشتره ..اولا حس قدرت از دست آقایون در میاد بعدم اگر تازه خیلی آدم حسابی باشه میگه مشارکت کن وگرنه آقا هم طلبکار میشه هم تنبل میشه ...من حقوقمو همشو پس انداز میکنم چون تمام وظایف هم با خودمه ولی واقعا اشتباهه خانمی هم خرج کنه هم وظایف خانه رو انجام بده...دیگه شوهر کردنش چی بوده

حقوق من از همسرم کمتره،تاحالا نشده حتی 50تومن واسه مخارج خونه من ازخودم خرج کنم،اما واسه خودم چرا خرج میکنم البته بیشتر پس انداز میکنم تا خرج.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706