2733
2734

شوهرم چک کشیده باید تا ۲ هفته دیگه پرش کنیم توروخدا اگه کسی بلده دریغ نکنه خدا خودش اجرشو بده مرسی

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم

سلام

فروش ملک

برای فروش زمین یا ملک خود ، هفت بار آیه شریفه ذیل را بر کاسه ای از آب بخواند و آب را در زمین یا در ملک خود بپاشد . به اذن خداوند تبارک و تعالی ، زمین یا ملکش به فروش میرسد.
. بسیار مجرب است .

وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللّهِ فَاسْتَبْشِرُواْ بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُم بِهِ وَذَلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ

مجمع الدعوات

بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ارزون بدید زود میره ایشالله

زیر قیمت گذاشتیم باورت میشه میرن میبینن میپسندن ولی ....

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
2728
سلام فروش ملک برای فروش زمین یا ملک خود ، هفت بار آیه شریفه ذیل را بر کاسه ای از آب بخواند و آب ...

وای خدا خیرتون بده یه دنیا ممنون

2738
زیر قیمت گذاشتیم باورت میشه میرن میبینن میپسندن ولی ....

حالت به شدت درك ميكنم دقيقا تا ٢٠روز پيش ما هم همين مشكل داشتيم

زمين خريده بوديم و بقيه پولش و بايد خونمون و ميفروختيم تا بتونيم پرداخت كنيم به فروشنده رمين،وگرنه بايد ٤٠٠مليون ضرر و زيان ميداديم،ولي خونمون اصلا فروش نميرفت ،باورت نميشه .دقيقا روز اخر برا خونمون مشتري پيدا سد ،دقيقا دقيقه نود

با اجازه اسی جون 

ختم ۴۰ روزه زیارت عاشورا هرکی مایله شرکت کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2888947/بچه-ها-كيا-ميان-چله-زيارت-عاشورا-بگيريممن-خيلييييي-ديدم-حاجت-ميده?page=1

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 
حالت به شدت درك ميكنم دقيقا تا ٢٠روز پيش ما هم همين مشكل داشتيم زمين خريده بوديم و بقيه پولش و بايد ...

خوب خداروشکر الحمدالله که موفق شدین واسه مام دعا کن وگرنه ماهم باید صد تومن ضرر زیان بدیم خواهرم

تهران 

عزیزم تونت سرچ کن کلی دعا برای فروش رفتن خونه هست بعدم اینکه من پدرم بیست سال پیش یه خونه داشت که میخواست بفروشه ولی فروش نمیرفت بعد یه ختم از امام علی بود که بایدیه گوشه خلوت مسجدبری و ۱۲هزارباربگی یاعلی وبین ختم صحبت نکنی که حتی توختم گفته بودسر۴ روز جواب میگیری

ولی ما توخونه خودمون همراه باخانواده خوندیم وباورت نمیشه سر ۴ روز خونه فروش رفت 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
خوب خداروشکر الحمدالله که موفق شدین واسه مام دعا کن وگرنه ماهم باید صد تومن ضرر زیان بدیم خواهرم

انشاءا...فروش ميره 🙏🏻🙏🏻🙏🏻خونه ما وضعيتش طوري بود  كه يه بنده خدايي  گفت نكنه برا خونتون كاري كردن ،طلسمي ،جيزي 

اخه خونمون نو ساز بود و خيلي خوب و عالي ،مشتري هم زياد ميومد و ميرفت ولي خبري نبود،شب با فكر حرف اون شخص خوابيدم و تو خواب ديدم كه رفتم پيش دعا نويس و ازش ميپرسم كه چرا خونمون فروش نميره و بهم جواب داد مشكل شما فقط به دست امام رضا باز ميشه به زيارتشون برو از ايشون بخوا ،دقيقا بعد از توسل به ايشون و نذركردن براي امام رضا خونه فروش رفت

2706