2737
2739
عنوان

یه بسته بزرگ کافی میت دارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 14586 بازدید | 42 پست
آهاااااان پودر شیرو میگی؟؟ اسمش یادم رفته بود 😂😂 که جعبش زرده؟

آره من از قشم کیسه ای خریدم عید گرفتم ۸۰دلم نمیاد بدمش به کسی مدیونید اگه فکر کنید خسیسم😏

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای درست کردن سوسیس خونگی استفاده میکنم ، میشه برا کیک و شیرینی هم استفاده کرد

چطوری وای چقدر کدبانو سوسیس تو خونه درست میکنی

2731
آره من از قشم کیسه ای خریدم عید گرفتم ۸۰دلم نمیاد بدمش به کسی مدیونید اگه فکر کنید خسیسم😏

نه نده. یه پودر نسکافه بخر ، باهاش حال کن بابا با شکلات به به خخخخخخه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
الان میخواستم تاپیک بزنم دیگه همین جا بپرسم. تهران قهوه ی خوب ازکجا بخرم؟ قهوه ی فوری نه ها  ...

بگو جلو خودت آسیاب کنه پودرش رو نگیر اگه کهنه باشه عطر ندارم وای خدای من دلم خواست 🤤

2740
گفتی چاق می‌کنه اره

اگر با نسكافه قاطي باشه نه،اخه نسكافه لاغر ميكنه.

كلا قهوه و مشتقاتش لاغر كننده هست 

كافي ميت هم نه خيلي ،فكر نكنم زياد چاق كننده باشه

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
اره خودشه😂✋🏻

خخخخخخ       

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
چطوری اگه بلدی حوصله داری دستور بذار

کیک ب جای پودر کاکائو یه بسته از اینا بریز. برا ژله هم ژله الوورا درست کن و شیر رو با کافی قاطی کن بزار سرد ک شد با ژله و ۳ قاشق خامه مخلوط کن بزار ببنده  عالیه. فرنی هم ک درست میکنی داخلش ی بسته کافی بریز 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻