2737
2734
عنوان

یه بسته بزرگ کافی میت دارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 14594 بازدید | 42 پست
منم یه بسته بزرگ هات چاکلت دارم 😂 . استفاده ندارم. منم راهنمایی کنید. اسی بیا نصفشو با هم عوض کنیم ...

وااای من عاشق هات چاکلتم.بیار بده من بی زحمت هات چاکلتم تموم شده😢

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی مثلاً یه لیوان شیر واسه کیک چقدر کافی میت بریزم  راستی واسه بچه ضرر نداره آخه من شیر نمی‌ ...

اره بريز مقوي تر ميشه و چربتر ميشه به چيزي شبيه شير خشكه ،دماي شير هم مهم نيس من هم تو شير سرد ريختم هم گرم

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
2731
كافي ميت يه چيز ديگه هست كافي ميكس يه چيز ديگه🤦🏻‍♀️

فرقشون چیه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
كافي ميت يه چيز ديگه هست كافي ميكس يه چيز ديگه🤦🏻‍♀️

کافی میت چیه ترکیباتش؟؟ 

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2740
من با قهوه ماسک صورت بلدم با کافی میت نمیشه اگه پودر قهوه دارین براتون لینکش رو بذارم

بگو ببینم

چرا نباید زیاد بخوری؟  بخور بره بابا

عزیزم خیلی دوست دارم اما و زیاد هم میخورم اما مشکل ببخشیدیبوست دارم که دکتر بهم گفته مصرف قهوه و چایی رو کم کنم آخه من زیاده روی میکردم 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
كافي ميت شبيه شير خشكه سفيد هست اين رو مياي با پودر نسكافه به ميزان دو به يك تقريباً قاطي ميكني اون ...

آهاااااان پودر شیرو میگی؟؟ اسمش یادم رفته بود 😂😂 که جعبش زرده؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706