2737
2739
عنوان

نی نی دوقلووووو😍🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 59117 بازدید | 92 پست
وای من بازاصلادوس ندادم هم بخاطراینکه شکمم کلی ترکمیخوره وخییییلی شل وافتاده وبی ریخت میشه هگ بزرگ ک ...

من عاشقشم مخصوصا تگ دختر پسر ک باشه ک دیگ عالیه درسته سخته ولی هم باهم بزرگ میشن هم دیگ نمیخواد دوباره بارداربشی

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط میدونم خیلیا میرن کره جنوبی تا بچه دوقلو، دختر و پسر بیارن. مخصوصا از کشورهای اطراف و اندونزی.&n ...

ممنون گلم

بعداز سقطت چن ماه بعد افدام کردی؟ بعد از چندمین اقدام باردار شدی؟

من عاشقشم مخصوصا تگ دختر پسر ک باشه ک دیگ عالیه درسته سخته ولی هم باهم بزرگ میشن هم دیگ نمیخواد دوبا ...

راستی سزارینمم میکنن دیگه بدتر...‌الان فقط میخوام خدادخترموبرام نگه داره و یه پسرن بده عاشق دوران حاملگی وتوجه اطرافیانمم

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
وای استارتر منمممم دختر پسر دوقلو هیچکسم نداریم فقط مادربزرگم خودشوخواهرش دوقلوبودن 😞 ینی میشه منم ...

ان شاالله ک میشی عزیزم من اصلا ارثی نداریم

2738
راستی سزارینمم میکنن دیگه بدتر...‌الان فقط میخوام خدادخترموبرام نگه داره و یه پسرن بده عاشق دوران حا ...

من از طبیعی میترسم

عموهای همسرم دوقلوان،دایی های منم نیز چنین.. مال ما دوقولو میشه بنظرتون؟!

ان شالله ک بشه ولی شنیدم میگن دوقلو ب ارث مادری بستگی داره،، ک شماهم دارین

ممنون گلم بعداز سقطت چن ماه بعد افدام کردی؟ بعد از چندمین اقدام باردار شدی؟

دکتر بهم گفت خونریزی سقط که تمام شد، یه بار بزارم پریود شم و بعدش میتونم اقدام کنم. اما تا حدود یک سال و نیم شرایط روحی نداشتم  بعد از ۱/۵ سال با اولین اقدام باردار شدم.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706