2733
2734

سلام بچه ها من دخترم پنج ماهشه بخاطر آلرژیش بهش آپتامیل اچ آ میدم البته شیر خودمم میخوره قبلش آپتامیل معمولی میدادم از وقتی اچ آ شده بچم یبوست گرفته پنج شش روز یبار به زحمت روغن مالی و قطره بی بی کر و ترنجبین و ... با زور دفع میکنه گفتم شاید از شیر خشکش باشه کسی هست با آپتامیل اچ آ به مشکل خورده باشه چه جایگزینی براش خوبه کسی میدونه؟ ممنون میشم کمک کنید دیگه مستأصل شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم. وقتی شیرخشک عوض میشه، اکثر بچه ها اینجوری میشن.بعضی هاشون بعد از یه مدت به شیرخشک جدید عادت میکنن، بعضی ها هم نه...یه مقدار شانسیه. باید با دکتر مشورت کنی. میدونم، خیلی سخته. گناه دارن.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2740
نه    

ای بابا همیشه فکر میکردم خودشه .دختر خاله ام کمی شبیه پروفایلشه منو یاد اون مینداخت 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
ای بابا همیشه فکر میکردم خودشه .دختر خاله ام کمی شبیه پروفایلشه منو یاد اون مینداخت 

یه بار یکی دیگه هم ازش پرسیده بود، برای همین جوابش رو میدونستم  

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
عزیزم. وقتی شیرخشک عوض میشه، اکثر بچه ها اینجوری میشن.بعضی هاشون بعد از یه مدت به شیرخشک جدید عادت م ...

شانس من دکترم رفته خارج تا یک ماه دیگه هم نمیاد دلم برا بچم میسوزه تا اون موقع