2737
2739
عنوان

چرا عذاب وجدان دارم ؟

139 بازدید | 4 پست

بابام خیلی ما رو اذیت کرده ... خیلی ... یک ظالم به تمام معنا بود ...

بچه که بودم که نمیتونستم جوابشو بدم ... چون کتک میخوردم

ولی الان حرفی بزنه منم جوابشو میدم ...

داداشم مریضه یه زنگ نمیزنه خبرشو بگیره ... بعد دیشب بهش گفتم داروی فلان رو گفت بگیر گرفتی ؟ گفت نه بره گم شه کثافت!

منم باز امروز حرف داداشم شد ... گفتم آدم باید بچه شو هر جور که هست دوست داشته باشه ... بعد گفت باشه حالا شما ها رو هم میبینیم ...

بعد الان سر سفره گفت شما بچه های نمک نشناسی هستین ... منم بهش گفتم تو هم آدم خودخواهی هستی ...

گفتم بچه هات رو نمیخوای ... بهت میگفتن اینا رو بده جاشون بیا انتخاب کن بچه های دیگه ببر با کله میرفتی ...

ولی عذاب وجدان دارم ... چرا ؟ بخدا خیلی بد کرده ... پدر و مادر واقعا به گردنمون حق دارن ؟ فقط چون بهمون جای خواب و غذا دادن ؟

كي گفته حتما چون پدرو مادرن بايد مقدس باشن!

مگه پدرو مادر ظالم و قاتل كم داريم؟؟؟

عذاب وجدان نداشته باش اصلا

ولي حرفاتم تاثيري نداره نزني بهتره

فاصله بگير از پدرت تا ارامشت بيشتر بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا متوجه اون همه خشمت در تاپیک خودم شدم... ایشالله به آرامش برسی و دیدی درست حدس زدم 😉

از خدا میخوام جوابتو بده ... 

خیلی مریضی ... من درد و دل کردم اینجا و تو یه آدم آشغال به تمام معنا هستی ...

ضمنا تو تاپیکت توهین دیگه ای به من کردی ... توهینی در حد شخصیت خودت ...

تو به من گفتی زن دومی حتما در حالی که مجردم ... 

ولی تو قطعا شوهرت سرت هوو آورده یا به زودی میاره ... از ته دلم اینو واست تو زندگیت میخوام که جواب بی شعوریت رو کامل بگیری ...