2737
2739

من پریروز خواستم برم دیدم کارش سنگین بوده و گفتم بزار بمونم گناه داره طفلی میاد شام درست حسابی بپزم براش بعد موندم و دیشب هم بعد هفت شب موند خونه (بار میبره ماشین سنگین داره هفت شب ب طور مداوم بار برد و ساعتای شیش صبح میومد خونه و باز ۱۲ظهر میرفت تا ۶صبح فردا )باز گفتم بزار بمونم بعد هفت شب پیشش بغل هم بخوابیم . 😐باز امروز صبح اومد . قرار نیس شب جایی بره و خونس. ولی صبح گفتم من غروب میرم خونه بابامینا باز یه جوری گفت باششه حالا خوبه ۱۵-۱۶روزه نرفتما . کلا هم یه شب میمونم . مثلا روزای قبل میگم برم دو روز بمونم میگه چرا ؟ مگه میخوایید کجا برید؟مگه چیکار دارید ؟مگه چی شده ؟اونقدر سوال میپرسه ک پشیمونم میکنه . بعد هر وقت بیشتر از یه شب موندم ساعتای ۹-۱۰شب زنگ میزنه هی میگه من که گشنه موندم من که تنها موتدم الان میرم برای خودم فلان چیز و میخرم میخورم دلت بسوزه . اصلا بچه باری ردمیاره من دلم میخواد عین بقیه جاریام ک میرن ۷روز میمونن بمونم .ولی شوهرم نمیزاره چجوری این عادتشو از سرش بندازم تا میرسم خونه بابام یذره احساس راحتی میکنم زنگ میزنه یا جلو درمونه . 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۲۴سالشه ها ولی حس میکنه من باید شیر بدم بهش خیلی بچس اصن

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

باهم برید خب

خوب نیست تنهاش بزاری 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

ی جوک هست ک میگه اگه میخواستی خونه بابات بمونی چرا شوهر کردی؟؟؟؟؟خوب همونجا بودی دیگه...

برو بیا سر بزن ولی شبا نمون...من خودم بالشخصه دوست ندارم شب جایی غیر از خونه خودم یا حداقل غیر از کنار همسر خودم باشم...زن چلچراغ خونس...خونه بی زن سوت و کوره...

هفت روز زیاده دیگه موندن دوروزخوبه 

منم نمیگم ۷روز وای دو روز ک زیاد نیس

عریزم من اصن بدون شوهرم نمیتونم جایی بمونم مگر اینکه مجبور باشم و تنها

ادم ازدواج میکنه ک پیش شوهرش بمونه

همون ۱۵ روز یک شب بمونی کافیه

یا اصن روزا ک نیست برو شب برگرد

عین جاریام چیه دیگه...

چشم و هم چشمی داری؟!!

زندگیتو بکن... شوهرت زحمت میکشه این همه تو جاده ست... شبا خواب نذاره اونوقت تو میخوای مثل جاریات باشی...

خب ازدواج نمیکردی تو که میخ ای یه هفته خونه آقات باشی...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

عزيزم واجب نيست بري شب بموني برو سر بزن برگرد بياخونت 

تايم هايي هم كه همسرت نيست برو قبل اينكه بياد خونه توام خونه باش

توقع زيادي نيست كه دوست داره زماني كه هست توام كنارش باشي

منو پسرام   
2706