2737
2734

یه کشک بادمجون خوشمزه یادم بدید،خودم بلدما اما میخام چند مدلو ببینمو بیشتر یاد بگیرم،،،میخام برا شب میخایم بریم بیرون برا شام بپزم،الانم بادمجونا رو سرخ کردم گذاشتم بااب پخته

تووش گردو و يكم گوشت چرخ كرد تفت داده شده بريزي بهتر ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید کباب میکردی😑😐آخه سرخ؟!

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728

دوحبه سیر تفت بده توپیاز داغ. زردچوبه بزن و نعنا بریز خاموش کن.بریز روی بادمجون ها باکشک و ادویه بزار با نصف لیوان اب بجوشه. حالا که همشو سرخ کردی،،یکیشو میزاشتی سرگاز کبابی میکردی قاطیش میکردی دودی میشد طعمش و محشررر

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

یه دونه پیاز درشتو سرخ کن بعد چند حبه سیر خرد شده و یه دونه گوجه ریز شده اضافه کن بزار کاملا باهم بپزه و یکدست شه. حالا ادویه و نعنا فراوان اضافه کن بعد اون بادمجونای سرخ و له شده رو اضافه کن هم بزن یکدست شه. آخرم کشک عاااالی میشه نوش جان

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
دوحبه سیر تفت بده توپیاز داغ. زردچوبه بزن و نعنا بریز خاموش کن.بریز روی بادمجون ها باکشک و ادویه بزا ...

دقیقا چیا میریزی،،،من یه مدل دیدم باگوشتو عدس وبرنج وبادمجون وکشک،،،یه مدلم دیدمفقط بادمجون وکشک وگردم،،،،،حالا شوهرم میگه گوشت بریز اما برنج وعدس نریز،،،اینطوری میشه ؟

گردو هم خیلی عالیه یادم رفت بگم. ولی راستش من گوشتو تو کشک بادمجون توصیه نمیکنم یعنی اصلا تا حالا نشنیده بودم. 

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
اون که توش گوشت و برنج و عدس و بادمجون و کشک داره حلیم بادمجونه خیلیم خوشمزست

حالا من میخام یه چیزی بین این دوتا درست کنم یعنی تلفیقی از کشک بادمجون وحلیم بادمجون،چون شوهرم میگه برنج وعدس نریز بقیه چیزا رو بریز،بدنمیشه بنظرتون

گردو هم خیلی عالیه یادم رفت بگم. ولی راستش من گوشتو تو کشک بادمجون توصیه نمیکنم یعنی اصلا تا حالا نش ...

من زیاد دیدم گوشت بریزن،البته بخاطر اینکه کشک کلسیم داره وگوشت اهن،همدیگرو خنثی میکنن وارزش لذاییش پایین میاد اما طعم خوشمزه ای بهش میده گوشت

2706