2737
2734
عنوان

ترسناک اما واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5662 بازدید | 214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی حیفم میاد لباس های نو که تازه خریدم یبارم استفااده نکردم میپوشن در ب داغون میکنن

شما الگوی نمد میخواستی ازم عزیزم؟؟

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
اره حدیث داریم وقتی لباس میپوشید بسم الله بگید. من برای هر تکه لباسی که میپوشم بسم الله میگم. یه بار ...

بگو

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.
اره حدیث داریم وقتی لباس میپوشید بسم الله بگید. من برای هر تکه لباسی که میپوشم بسم الله میگم. یه بار ...

بگووووو

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2738
یا حضرت خضر😐 اینقد شوک بهم وارد شد یهو اسک تو چشام جمع شد از شدت تعجب😐جدی داری میگییییی

بخدا 

من خودم ک اولاش از ترس میمردم

ولی الان دیگه نمیرم چون خیلی میترسم 

قشنگ صدای تلاوت رسا شبیه عبدالباسط ولی هیچ کی تو خونه نیست 

هیچ کی 

بپوشن ایرادی ندارن لاعقل کهنه و کثیفش نکنن

این دفعه ماشین لباسشویی رو هم روشن کن بگو لباس کثیفاتون رو بریزید اینجا شاید نمیدونن

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
الان پشتتن😈😈☠

جووووووووووووووووون🤣🤣🤣🤣😁😁😁

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706