2737
2739
عنوان

ترسناک اما واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5662 بازدید | 214 پست
حتما لباسها خوشگله و جن هام خوششون اومده

بپوشن ایرادی ندارن لاعقل کهنه و کثیفش نکنن

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدا ترسناک بود این

ترسناک نیست؟جن بیاد تو روز روشن لباستو ببره بپوشه فرداش برش گردونه کثیف و کهنه 

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.
2738
اتفاقا یکیو میشناسم همین مشکل شما رو داشت

واقعا؟ چکار کرد؟

خدایی حیفم میاد لباس های نو که تازه خریدم یبارم استفااده نکردم میپوشن در ب داغون میکنن

چقدر بیشعورن سر تخته بشورنشون

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
من وقتایی ک خونه خالم تنهام  خونشون بزرگه خیلییی  بعد از تو اتاق پسرش ک آخونده صدای قرآن ...

یا حضرت خضر😐 اینقد شوک بهم وارد شد یهو اسک تو چشام جمع شد از شدت تعجب😐جدی داری میگییییی

اره حدیث داریم وقتی لباس میپوشید بسم الله بگید. من برای هر تکه لباسی که میپوشم بسم الله میگم. یه بار مادرم خواب دید یکی از ما بهترون لباسمو از رو طناب تو حیاط برداشته زیر پاش لگد میکنه از خواب پامیشه میره همون لباسمو لگد میکنه میسوزونه. منم از وقتی این خوابو مامانم گفته برام بسم الله میگم. 

واقعا اجنه لباس مارو میپوشن و برای اینم یه تجربه حی و زنده داشتم دوست داشتین میگم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
یعنی واقعا راسته من که نمی تونم باور کنم

من اصلا دلم نمیخواد به این جور مسایل توجه کنم ولی متاسفانه پیش اومده

2706