2733
2739
عنوان

فرار یه خانوم ،از خانه . آیا خوبه یا بد خوشبخت میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 42 پست

عزيز دل وقتى هيچ كسى به شما ارزش قائل نيست،چه بهتر كه خودت به خودت ارزش قائل باشى،طورى زندگى كنى كه اينايى كه بهت بى احترامى ميكنن يه روز به دست و پات  بيفتن..

اين ميشه و فقط كافيه  خودت بخواى

پرستارى يه رشته اى هست كه بازار كارش خوبه و همه جا كمبود پرستار هست،راحت ميتونى تو بيمارستان واسه خودت كار جور كنى،دستت بره تو جيب خودت و خودت بشى خانم خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عفونت چشمی گرفتم که خوب شدم تقریبا

اصلا ی چشمت کوربشه.ک هچوقت ان شاالله نشی.نبایدک منت وغرغرکنن.ازشوهرت کجابگو.باکی قرارگذاشته؟

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2731
عزيز دل وقتى هيچ كسى به شما ارزش قائل نيست،چه بهتر كه خودت به خودت ارزش قائل باشى،طورى زندگى كنى كه ...

منم همین فکرو میکنم دوستم که مجرده منو میترسونه میگه تنها میشی 

دوستام میگن دیگه شوهز نمیکنی ، و عیره 

خب من نمی خوام شوهر کنم که ،.آرامش می خوام همین ..

تنهایی بهتر از یار بد نیس ؟

خونه خودت بمون خونه پدرومادرت نرو وختی توهین میکنن توهین شوهر راحتتر از دل ادم پاک میشه تا پدرومادر اگ با شوهرت نمیتونی طلاق بگیر مستقل شو 

واسه سلامتی تودلیم  صلوات میفرستی❤
طلایی که برادرخودم بهم هدیه دادن سرعقد هست .

طلا مشکلی نداره حتی اگر خودشون هم هدیه داده باشن ماله خود زنه طلا خودته مشکلی هم نیست

بازم با یک وکیل صحبت کن ولی من دقیقا برعکس جرف اون کاربر شنیدم مردی طلاهای زنشو فروخت بعد زنه شکایت کرد دادگاه حقو به زن داد چون هدیه بوذه ماله خودش بوده مرد حق فروششو نداشته

2740
طلایی که برادرخودم بهم هدیه دادن سرعقد هست .

خب پس هیچی اما مشورت کن به وقت جایی اشتاه نکنی.موفق باشی

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

اول برو سر کار بعدهم با استفاده از حق طلاق جدا شو 

این آرزوی دیرینه ی منه کاش منم پرستاری میخوندم الانم اگه شاغل بودم راحت میرفتم پی زندگیم گوربابای هرچی شوهر نامرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲