2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ک همش سونو سن رو بزرگتر میزد چون بچم درشت بود

یعنی از طریق سونو میشه فهمید بچه درشته یانه؟!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2740

واسه من ۹روز کمتر از سونو تفاوتشه چون با اچ سی جی باردار شدم 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱

واسه من از زمانی که پریود بودم میزنن.

یعنی ۴ دی تازه شروع آخرین پریودم بود سن جنین رو همش از ۷ دی میزنن درسته یعنی؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
سن واقعي جنين اونيه كه سونوي غربالگري ميگه

چجوری تیکرمیزنین؟مال من ثبت نمیشه آخه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
واسه من از زمانی که پریود بودم میزنن. یعنی ۴ دی تازه شروع آخرین پریودم بود سن جنین رو همش از ۷ دی م ...

درسته لقاح از اون روز بوده 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱

آره تو سی  هفته ک رفتم دکترسونو میگفت ماشالله چقدر درشته فکر نکنم بتونی طبیعی بیاریش... ب دنیا ک اومد هم ۴و۲۰۰ بود 

بچه هام نفس هامـــ♥

بله طبق هفته ای که خودت ودکترحساب میکنه واونی که سونومینویسه مشخص میشه

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه....