2733
2734
عنوان

زنداداش بی شعورم امروز...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ترو جون مادرتون بزارین پر بازدید بشه بار قبل کفتم بیشعوره باور کنین ینی ریختن سرم حتی همینو گفتم یه ...

پربازدید بشه که چی بشه؟😐حالا کاریه که کرده از دست ما چه کمکی برمیاد؟؟؟😐

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
ولی پربازدید دوست داری 

پربازدید دوسندارم بار قبل پربازید شد چون حتی با بیشعوری زنداداشم همه اومدن ریختن سرم ک پربازدید شد اگه راست میگن بعضیا الان طرفداری کنن

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
ترو جون مادرتون بزارین پر بازدید بشه بار قبل کفتم بیشعوره باور کنین ینی ریختن سرم حتی همینو گفتم یه ...

پربازدید بشه که چی بشه؟!!!!

یه چیزی شد تموم شد رفت دیگه اگه هنوز دلت خنک نشده با فحش و دو سه تا تاپیک و اینا برو تا میتونی بزن لهش کن مسواکشم بشکون😂

واي حالم بهم خورد هيچي بهش نگفتي؟؟؟ 🤮🤮 مسواك توي سينك؟ فين توي سينك؟ من بودم بجات گريه مي كردم بخدا

پربازدید بشه که چی بشه؟😐حالا کاریه که کرده از دست ما چه کمکی برمیاد؟؟؟😐

مگه بهم جایزه میدن پربازدید شه میگم همه اونایی ک طرفداری میکردن ببینن 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
2706