2737
2734
عنوان

زنداداش بی شعورم امروز...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترو جون مادرتون بزارین پر بازدید بشه بار قبل کفتم بیشعوره باور کنین ینی ریختن سرم حتی همینو گفتم یه ...

خیلیا این کارا رو میکنن🤪اما اگر قانون خونتون رو میدونست این کار رو کرده حق با شماست وگرنه تذکر بدید، حال ادم بد میشه اووووق🤮

لابد شمام تو سینکتون فین کردن و مسواک زدن ی امر طبیعیه و الا وسواس محسوب نمیشه اه اه 

حتما برو دکتر

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2731
۵ بار شستمش بازم ته دلم راضی نیست  بخدا وسواس ندارم ولی سروصدای فین کردنش تو سینک😪

از اونجایی که همه یه حُبّ ذات دارن هرکسی فک میکنه کار خودش مشکلی نداره

ولی حقیقت اینکه کار زنداداشتون خیلی چندش اور بوده بخصوص فین کردن بچس

و دوم اینکه شما هم وقتی برداشتید پنج بار شستید این نشون میده که قطعا وسواسی دارید خودتون خبر ندارید

خیلیا این کارا رو میکنن🤪اما اگر قانون خونتون رو میدونست این کار رو کرده حق با شماست وگرنه تذکر بدید ...

یحث قانون نیست خدایی ادم اختیار خونه خودشو داره ولی خونه ی دیگران باید رعایت کنه حالا میخواد عروس باشه یا خواهر خودت

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
2740
سه تاش برااین بیشعوره ولی انصافا این شعوره؟

صددرصد

توام بچتو تو سینك اون بشور  

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
در کل کار کثیف و چندشیه فین کردن توی سینک!! ولی اون قسمتش که میگی 5بار شستم دلم صاف نمیشه میشه وسواس ...

اصا من وسواس دارم ولی کارش درست نبود 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم