2737
2734
عنوان

وام ازدواج

336 بازدید | 30 پست

سلام دوستان... کسی اینجا جدیدا وام ازدواج گرفته؟ 

کدوم بانک زود وام میده؟ 

من امروز بعد از دو ماه معطلی بانک بهم گفتن بانک ملی سامانه اش فعلا قطه و مشخص نیست کی درست میشه باید واممو حذف کنم و دوباره ثیت نام کنم

اگه تجربه ای دارید بگین و اینکه کدوم بانک کمتر اذیت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر منم بانک دیگه ای نوشتم یک ماهه که جواب نداده هنوز. رئیس شعبه هم میگفت سایت رو بستن. بنظر شما فقط برای بانک ملی این مشکل هست یا همه ی بانکا؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
استارتر منم بانک دیگه ای نوشتم یک ماهه که جواب نداده هنوز. رئیس شعبه هم میگفت سایت رو بستن. بنظر شما ...

من که امروز رفتم بانک، رئیس بانک گفت بانک سپه و ملت مشکلی ندارن میتونی از اون بانک ها بگیری... شوهرمم بانک مسکن داره کاراشو انجام میده و مشکلی نداره

2738
من سال ٩٦ وام گرفتم از ملي ولي اون موقع وضع دولت بهتر از الانا بود سريع توي يه هفته واممونو دادن&nbs ...

الانم اگه آشنا داشته باشی خیلی زود میدن در حد دو سه روز کارت انجام میشه .... امان از دل ماهایی که آشنا نداریم جیگرمونو خون میکنن 

الانم اگه آشنا داشته باشی خیلی زود میدن در حد دو سه روز کارت انجام میشه .... امان از دل ماهایی که آش ...

من وام ازدواجم سر خونه خريدن همش رفت 

الان هرماه قسط ميدم فقط فحش ميدم😅 لذتي ازش نبردم حرصم ميده قسط دادنش

ولي من اشنا نداشتم سر ضامن هم يكم اذيت كرد ولي خب من پيگيرتر از اين حرفا بودم هرروز بانك ميرفتم سر ضامنا

اکثر بانکا میگن چند روزه وام رو میدیم. اما همه ضامن اداری میخوان، بانک کشاورزی هم ممکنه همه ی شعبه ه ...

امیدوارم هر چه زودتر مشکلاتمون حل بشه و به وام برسیم.. توکل به خدا... ما هم خدایی داریم

من وام ازدواجم سر خونه خريدن همش رفت  الان هرماه قسط ميدم فقط فحش ميدم😅 لذتي ازش نبردم حرصم م ...

ما با پولمون خونه گرفتیم و قرار شد با وام ازدواج وسایل خونمونو بگیریم.... الان دو ماهه که عروسی کردیم و هنوز سر خونه و زندگیمون نیستیم که به اضافه اون بدهی هم داریم.... بانک هم من هر روز رفتم هر روووووز... الان دیگه رئیس بانک منو میشناسه... اما چه کنم که دستمون به جایی بند نیست و کاره ای نشدیم که کارمون زود انجام شه... فقط باید بسازیم

2706