2733
2739
عنوان

کسی حامی یتیم تو کمیته امداد هستش

2080 بازدید | 40 پست

میشه کمکم کنید میخوام حامی بشم صبح زنگ زدم کمیته امداد مشخصات یه بچه رو گرفتم گفتن تا عصر اس ام اس میدن ولی هنوز خبری نشده میگم نکنه پولی رو ک حامی میده کمیته امداد از کمکی ک خودشون ب کودک میکنن کم کنن

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا 

برو سایتشون

کاملا قابل اطمینانه

یکم سرشون شلوغه طول میکشه

میتونی تو سایت عضو بشی بچه رو هم خودت انتخاب کنی مشخصاتش میاد پول رو هم هر وقت خاستی از درگاه بانک بریزی 

بچه رو هم بخای میتونی ببینی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731

عزیزم حتمامیزنن برات پیام نگران نشو 

یه شماره کارت میده به اسم اون بچه است شمامیزنی به کارت اون بچه ای که تحت حمایتتون قرارمیدین هروقت هرچقدرخواستین راحت براشون میریزی

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

خواهر من حامی یه بچه 8ماهه هست

الکی که نیست هر بچه ای یه شماره مختص به خودش داره و با مدارک هست حتی میتونی قرار بذاری ببینیش اما تو خود مرکز حتی ببریش بیرون اما حق نداری خونشون رو بدونی کجاست

منم چند وقت بودم. ماهیانه مبلغی را می پردازی و برای عید و مدرسه اگه دوست داشتین وسیله می خرین می دین

اگه مبلغ کم باشه. شاید یه بچه چندتا حامی داشته باشه

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

من ۵ تا بچه دارم از کمیته 

قبلا هم دوتا داشتم که مستقل شدن برام نامه و عکس میدن ، تصویر کارنامه و لیست کامل از ارسالی و پرداخت الان حدود ۱۴ سال میشه نگران نباش بهت شناسه و مشخصات میدن و پرونده تشکیل میدن برات میفرستن که واریز کنی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
نه اصلا  برو سایتشون کاملا قابل اطمینانه یکم سرشون شلوغه طول میکشه میتونی تو سایت عضو بشی ب ...

نه گفتن تا سه ماه نمیتونی ببینی حق بیرون رفتن با بچه هم نیست

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

بله من  12 ساله ی دختر دارم  ماهانه به حسابش ی مقدار مشخص واریز میکنم اما  هر چند وقت یکبار براشون مواد غذایی میخرم چون به کمیته اطمینان ندارم  پول نقد زیاد بدم  اما ماهانه رو میدونم به دستش میرسه  اونم برای اینکه حامی باشیم میدم

اگر کمیته امداد به نظرتون معتبره که هیچ. اگر نه الآن کلی خیریه خصوصی هست که شماره ثبتی دارن و حساباشونم همیشه چک می‌شه و معتبرن. یکی که معتبره پیدا کنین و از اون طریق اقدام کنین.

نه کمیته امداد نمیرسونه میخورن خودت پیدا کن 

خوب برای همین میخوام با بچه در ارتباط باشم ک مطمئن بشم ب دستش میرسه ولی گفتن تا سه ماه نمیتونی ببینیش بنظرتون شماره تلفن میتونم ازش داشته باشم

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706