2737
2739
من چرخکرده هم میزنم

تومرزای یتیمچه روجابه جاکردی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاحالا یتیمچه نپختم ونخوردم خوشمزه س بپزم منم؟

آره خوب بپزی خوشمزه س

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2731
2740
راند اول کتلت با برنج الانم مبخوام دلمه بخورم😁

مگه راندیه؟

ما یک وعده رو به زور میخوریم😂😂😂😂

نوش جونتون😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
دا اونو نداشتیم بزنم😁همینم خوردن هیچیش نموند

کلا خوشمزه اس با گوشت یا بی گوشت😍

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اخه قرار بود ناهارمون دلمه باشه دیر حاصر شد منم گشنم بود دیگه کتلت خوردم😂😂

نوش جونتون

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
تومرزای یتیمچه روجابه جاکردی

😂😂😂😂

راست میگم 

چرخکرده رو با پیاز و رب و ادویه سرخ میکنم بعد روش یه لایه بادمجون سرخ کرده و یه لایه سیب زمینی حلقه و یه لایه گوجه فرنگی حلقه میچینم با یه لیوان آب‌جوش زیرشو کم میکنم بپزه 

بورانی اسفناج میزارم پیشش اکثرا😁

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
😂😂😂😂 راست میگم  چرخکرده رو با پیاز و رب و ادویه سرخ میکنم بعد روش یه لایه بادمجون سرخ کرد ...

جوووون دلم خواس🤣🤣

2706