2737
2739

چیکار کنم احساس حماقت و حقارت میکنم که بایه خائن دروغگو زندگی می کنم. چون میدونه که میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم عين شوهره شماست

منم ب فكر طلاقم با ي بچه توشكم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738
عزیزم مثل یه خانم باشخصیت و اصیل جدا بشو و اصلا نه دنبال خودخوری باش نه مقابله به مثل 

منم موافقم اما بچه ی تو راهیش چی!!

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

چرا همش میگید طلاق .پای یه بچه در میونه .اسی جون اگه بار اولشه یه کم ادبش کن مهریه رو بذار اجرا تا به غلط کردن بیفته در نهایت برگرد سر زندگیت .خیلی راه سختی در پیش داری اگه بچه نداشتی حتما میگفتم طلاق بگیر ولی اون طفل معصوم چه گناهی کرده که از وقتی به دنیا بیاد بخواد دس به دس بشه اینجا مشاوره نگیر اکثرا از دلت خبر ندارن و فقط یاد گرفتن بگن طلاق 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706