2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مورد توجه بود ولی 

مادر شوهرم اینا انقد بهم حرص دادن خدارو خوش نیومود الان داره طلاق میگیره

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

قبلیه که بود

هم شغل پر در امد داشت

هم قد بلندتر از من بود 

قدرت بیشتر داشت و سوادشم بالاتر بود

حسادت نمیکردم اما احساس خوبی هم نداشتم مسلما

از اون شوهرم طلاق گرفتم

از این یکی ازدواجم جاری ندارم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

قبلا اذیت میشدم ولی از یجایی به بعد خودمو زدم به بیخیالی گفتم اصلا چرا ناراحت باشم ؟ جز اینکه فقط خودمو عذاب میدم دیگه هم برام مهم نیس

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

جاری من پزشک هست 

قطعا وقتی وارد جاییی میشیم 

بیشتر باهاش صحبت می کنن

نسخه و دارو می خواهند براشون بنویسد و.......

نه حسودی نمی کنم هیچ وقت دوست نداشتم پزشک بشم در توانم نبود واقعا

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
مورد توجه بود ولی  مادر شوهرم اینا انقد بهم حرص دادن خدارو خوش نیومود الان داره طلاق میگیره

حرص میخوردی؟؟ من برادرشوهرم خیلی کوچیکه هنوز، ۱۸،۱۹، همش میگم ازدواج کنه ۱۰۰٪ اون مورد توجه میشه. از الان نگرانم

اره،جاری بزرگم بیش از حد مورد توجه پدرشوهرم هست،،،یه کم اولا حسودیم میشد اماالان نه چون به این نتیجه رسیدم که دوستش داره که داشته باشه،،،منم نیازی به دوسداشتن وتوجه پدرشوهر ندارم،،،اما جاری کوچیکم خیییلی از این موضوع ناراحته

اوایل چرا مثلا عید ک میشد مادرشوهرم کیک میبرد خونه مامان جاریم ۱شب یلدا براش برد عین سفره عقد بود ب امام حسین برا من کوفتم نیاورد و شوهرم منو بر رستوران 

ولی من چون کسو کار نداشتم نمیاورد و اصلا براش مهم نبودم انقد زجرم داد ک نگو

ولی الان عاشق دختر منه منم نمیدم بعلش عین سگ دنبالمه جیگرم حال میاد میگم بره بچه همونو بغل کنه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2706