2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوسیس و ژامبون چی میخری؟منظورم مارکشه

فقط میکائیلیان.به بقیه اطمینان ندارم😩

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

هفت بیدار میشم به همسرم صبحونه بدم.  اون هر روز نون و پنیر و گردو و چای شیرین بلا استثنا

من ولی یه روز خامه و عسل ،یه روز کره مربا،پنیر فرآوری شده.  تازگی تستر گرفتم خیلی خوشم میاد از صبحونه خوردن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
توبارداری ارده بدنیست خوردنش؟ اینجوری شنیدم البته نوش جونت عزیزم

فقط سه ماه اول نخوردم ولی بعدش خوردم

اصلا ارده شیره نخورم انگار جون ندارم😐

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
روغن زیتون روشون میریزم عزیزم همراه گوجه خیار  ،مرسی گلم گفتی

نوش جان جفتتون😍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
عادت كردم ديگه اينجوري برنامه ريزي كردم

شما ک۲۴ساعته تو سایتید کی وقت کار کردن دارید!!!

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
شما ک۲۴ساعته تو سایتید کی وقت کار کردن دارید!!!

قبلا گفتم راجب برنامه ريزيم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فقط سه ماه اول نخوردم ولی بعدش خوردم اصلا ارده شیره نخورم انگار جون ندارم😐

پس ضررنداره همش حرفه ،خسته شدم اینقدگفتن اینوبخوراونونخور خخخخخ 

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
چیه؟

خیلی کامل میخوری صبونتو

مخم هنگید😁

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2706