2737
2739
عنوان

بیاید مشاورم کنید واسه تولد

139 بازدید | 23 پست

یکشنبه تولد دخترمه.دوس دارم خانواده شوهرمو جدا دعوت کنم.خانواده خودمو جدا.مادرشوهرم میگه ماسه نفریم باهم بگیر.نمیخام باهم بگیرم.درضمن مادرشوهرم یکم حساسه.مثلا ی حرفی چیزی توجنع بشنوه میاد بعدابمن میگه خاهرت اینجوری گف مادرت اینجوری گف.حاهراومادرمم اثلا اخلاق بدی ندارن.ن متلکی ان ن دعوایی.ن جواب کسیو میدن.ساکتن و خجالتی.نمیدونم چیکارکنم.رومم نمیشه بمادرشوهرم بگم جدابگیرم.چون هیچ دلیلی نمیتونم بیارم.چیکارکنم؟

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

بگو نه اخه اونا ام

شب براشون جورنبود .دخترمم میگف همین امشب تولد میخام .حالا اونارو فرداشب میگ

م م

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیشه یه کیک بگیرید و برید منزل شون و تولدشو  در قالب یه عصرونه برگزار کنید ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
نمیشه یه کیک بگیرید و برید منزل شون و تولدشو  در قالب یه عصرونه برگزار کنید ؟!

میگن نه.چون اولین باره تولد خوب براش بگیر.ارزو دارن😁

یه شب دعوتشون کن بعد الکی بگو مامانم گفت مهمون اومده برامون نمیتونیم بیایم
یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
عزیزم نمیشه که جدا بگیری چه معنی میده اصلا،دوبار کیک ومراسم،برای بچه اصلا بد جا میفته این کارو نکن گ ...

فدات بشم.

سه سال.اولینباره براش تولد میگیرم

میخواستم بگم اگه  ۶_۵ سالشه تو شهربازی براش تولد بگیر دوستاشو دعوت کن😅 نمیشهه

مجبوریه یا باید دوبار بگیری ک خوب با ۳ تا مهمون اصلا شبیه تولد نیست یا ک باید ی روز و تحمل کنی

2706