2733
2739
عنوان

کسی می‌دونه چرا؟

35 بازدید | 4 پست

طرز تهیه سالاد ماکارونی رو سرچ زدم، میگه مرغشو دوبار بپز. کسی تاثیرشو می‌دونه؟

اینه:

ابتدا مرغ را آبپز کنید. برای اینکار مرغ را به همراه مقداری آب داخل قابلمه بریزید و روی حرارت شعله اجاق گاز قرار دهید، پس از ۱۵ دقیقه آن را داخل آبکش بریزید تا آب اضافی آن گرفته شود. مجددا مرغ را همراه با مقداری آب، یک عدد پیاز درشت خرد شده و مقداری فلفل و زردچوبه روی حرارت ملایم اجاق گاز قرار دهید تا کاملا بپزد. 

جدیدا میگن چون هورمون زیادی ب مرغ تزریق میشه، ی بار بجوشونید. آبش رو دور بریزید.

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

خوبه اتفاقا بوی زهم مرغ هم گرفته میشه

چون اون اب دور ریخته میشه و اب بعدی با ادویه و پیازه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728