2737
2739

چجوری آخه، میشه یکم توضیح بدین😔🤔

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره واقعا نمیشه هر چی زمان میگذره با خیال تر میشیم تا بی خیال تر 😐

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

نمیتونی بیخیال شی...فقط میتونی به جای فکرای بدی که به کلت میزنه ،فکرای خوب جایگزین کنی...فقط در این صورت میتونی ذهنت رو منحرف کنی...چون فکر و مغز انسان حالتی داره که یکسره غذا میخواد و تو نمیتونی اون رو متوقف کنی یا فکراتو از بین ببری...من خودم از همین طریق باردار شدم،یکسره فایل صوتی گوش میکردم،تابلو فرش میبافتم،کلاس میرفتم،و...وقتی هم که فکرای بد به ذهنم میزد سریع تصور میکردم بی بی چکم دستمه و مثبت شده...همون ماه هم باردار شدم

من 3 ماهه اقدامم 24 سالم، دیروز داشتم به سختی های بچه داری فکر میکردم و با خودم گفتم حالا عجله ای نیست این ماه شد شد نشد نشد ولی باز تا یه زن حامله میبینم دلم پر میکشه برا بچه یا مامانم زنگ زد حالمو بپرسه گفت پریودات نامنظم شده یا نه گفتم آره گفت پس ماهای بعد حامله میشی، باز افتادم بفکر 😔

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
نمیتونی بیخیال شی...فقط میتونی به جای فکرای بدی که به کلت میزنه ،فکرای خوب جایگزین کنی...فقط در این ...

ینی به بارداری فکر میکردین ولی مثبت اره؟ 

یعنی استرس، اضطراب و نگرانی نباید داشته باشی فشار عصبی خودش میتونه مانع بارداری بشه

خودم فکر میکنم بخاطر استرسه همش

نمیشه والا نمیشه 

اهم

2706