2737
2739
عنوان

حجابم رفت 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 82 پست

نه عزیزم مهریه ربطی به حضانت نداره هم‌میتونی مهریه‌تو بگیری هم بچه‌تو.

اصلا باهاش صحبت کن شاید توافقی راضی شد به طلاق.

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

این مشاوره هایی که میری سوال کن بگو به نظر شما با این شرتیط طلاق بگیرم بهتر نیست؟

ما گه اینهمه آدم بهت میگیم ضررهای طلاق کمتر از زندگی با همچنی مردی هست تو قبول نمیکنی، از یه مشاور بپرس ببین چی میگه.

من نمیگم طلاق خیلی خوبه خیلی راحته. میدونم شهرتون کوچیکه فکر میکنی آبروت میره واسه خانوادت نگرانی و... ولی باور کن تو اولین کسی نیستی که قراره طلاق بگیره آخری هم نیستی. 

به این فکر کن تا کی میخوای بسوزی و بسازی؟

مگه چند بار از خدا عمر گرفتی که میخوای هدر بدی زندگیتو؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه بیشتر از این نمیتونم اصرار کنم هرجور خودت دوست داری زندگی کن.

اگه کمک خواستی من لیسانس حقوقم سوال داشتی بپرس

2728

انبار ک کتک زد برو پزشک قانونی . اصلا یه کاری کن بزنه اینبار تورو .... بلافاصله برو کلانتری شکایت کن ازش و نامه ارجاع به پزشک قانونی رو بگیر .قفل در رو هم عوض کن اگر اومد در و خواست باز کنه زنگ بزن 110 داد و بیداد کن بگو تامین جانی ندارم .صورت جلسه پیش 110 و شکایت کلانتری و نامه پزشکی قانونی رو بگیر برو دادگاه ازش شکایت کیفری کن .از خونه هم نرو در و قفل کن راهش نده .از کتک خوردن هم نترس هرچی بزنه تورو به ضرر خودش .مهریه رو تومن حله بعد بزار اجرا .بگو طلاق نمیخوام فقط مهریه میخوام نفقه خودت و بچه هم اقدام کن بعد ک تا یه مراحلی پیش رفتی دادخواست طلاق رو هم بده .البته بازم تاکید میکنم حتما حتما وکیل بگیر که درست پیش بری . خودت خلاص کن دختر مگه چقدر زنده هستی . بخدا راحت میشی 

💑

عزیزم خداروشکر که متوجه این تغییراتت شدی هنوز دیر نشده پاشو از همین لحظه تصمیم قاطعت رو برای تغییر کردن به سمت جلب رضایت خدا بگیر و برو وضو بگیر نماز بخون ببین چه جوری ارومت می‌کنه 

فدات شم برای حل شدن مشکلاتت هم ۱۴ تا صلوات به نیت۱۴ معصوم میفرستم

2740