2733
2734
عنوان

حجابم رفت 😞

1364 بازدید | 82 پست

بچه ها من خیلی  رو حجاب حساس بودم حتی چادری بودم نمازم اول دقت بعد ازدواجم شوهرم ابنقد اذبتم کرد اصلا همچی از یادم رفت کمرنگ و کمرنگ تر شد الان نمازای یکی دوتا میخونم منی ک چادری بودم الات حلو برادر شوهرم سر لخت و بلیز شلوارم شبا از اعصاب داغون سیگار میکشم واب خدایا ب کجا رسیدم؟؟

فقط مستونم‌برات دعا کنم همین 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خدا انشاءالله کمکت کنه و همه مون رو به راه راست هدایت کنه. کاش تو انتخاب همسرت دقت بیشتری میکردی عزیزم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

دقیقامثل توشدم 😕البته بخاطرسختیهای بیش ازحدی که کشیدم وسختگیرای بی نهایت همسرم زده شدم کلا

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2706