2737
2734
عنوان

زندگی با خانواده همسر در یک ساختمان

21347 بازدید | 110 پست

سلام خانما ، راستش داستم یه تاپیک قدیمی رو میخوندم ، دلم هرررری ریخت😢موضوعش همین بود .  من چند وقت دیگه عروسیمه و قراره با خانواده همسرم توی یه ساختمون باشیم. ما طبقه دوم ، اونا طبقه چهارم .خواهر شوهرم هم شش تا خونه اون طرف تره ، یعنی توی یه کوچه ایم ‌. واقعا خییییلی سخته؟ بخدا تپش قلب گرفتم از ترس ، میشه بدون توهین به خانواده های شوهرا بیاید بگید باید چه کرد؟ از اول چکار کنم ؟ اگه خودم دیربه دیر برم خونشون ، اون وقت شوهرم زود به زود و تنها ممکنه بره خونشون. ممکنه بدتر بشه .. ضمن اینکه همسرم ساعت ۴ کارش تموم میشه و ۳ روز در هفته من ۳ ساعت دیرتر از همسرم میرسم خونه .. یعنی باز رابطه شون زیاد میشه 😢 تو رو خدا منو آروم کنید .. حالم بد شد . راسته که مردا یه سال اول زندگی خیلی مامانین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا شوهرمن ک سرش بگیری دمش بگیری خونه اوناس

بچمم بدون اجازم میبره اونجا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اگه میتونی جدا زندگی کن. از اول احترام همه سر جاشه. 

خیلی خیلی سخته یعنی توصیفش هم زمان بره و سخت

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2738
پدر و مادر همسرم نزدیکای ۷۰ -۸۰ سالشونه

من طبقه بالاشون میشینم شوهرم همش میره میاد خیلی بده ادم مستقل باشه خوبه نمیتونم تو خونه خودم راحت زندگی کنم بستگی داره طرفت چجوری باشه اگ مادرشوهر و پدرشوهرت خوبن برو

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

تا امروز همیشه پیش هم بودن از این ب بعدم دو ساعت بیشتر از شما

به نظر من با شوهرت صحبت کن

بگو برا من روابط دو نفرهامون خیلی مهمه

تایم گذاشتن برا دوتامون خیلی مهمه

اینجوری وقتی جفتمون شاغلیم میتونیم زندگیمونو حفظ کنیم 

بگو میخوام حریم زندگیمون حفظ شه نه خانواده من نه خانواده تو نتونن وارد بشن به عنوان بزرگتر

و واقعا خودتم انجام بده

بگو ما هر روز میریم سر کار فقط 5 شنبه جمعه میتونیم دو تایی باشیم اگه اونم بریم خونه مامانامون خیلی کم میتونیم با هم باشیم

پس ی روز وسط هفته خونه مامان تو ی روزم وسط هفته رو تعیین میکنیم خونه مامان من 

آخر هفته ها هم برا خودمون 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

مشکلات ک هست ولی اونقدراهم وحشتناک نیس من پدر شوهرم برا دختراش و پسراش خونه ساخت ههمون تو ی ساختمونیم یعنی با دوتا خواهرشوهر و ی برادرشوهرم .از ی سری چیزا باید چشم پوشی کنی تاخودت ارامش داشته باشی باهاشون خوب باش و اما خیلی صمیمی نشو بزار باهات زباد احساس راحتی نکنن یکم باهات رودروایسی داشته باشن بهتره وگرنه اعصابتو تو ی ساختمون خراب میکنن 

2706