2737
2739
عنوان

امروز رفتم جلو ایینه و به خودم گفتم خاک برسرت دختررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 52 پست
لگد زدی🤣🤣🤣 حالا ول کن دفعه بعد جو زده نشی

اره خاک عالم بهم

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

واي من خرم ازينكارا كردم 

با اين فرق ك زنش خييياييي خيلييي داغون بود جوري ك هركي عكس عروسيشو ديد گفت اواا پسره حيف شد ك 

ولي خب قسمت هم نبوديم 

اونام ايشالله خوش بخت بشن

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا گريه ميكني😟😟😟

نه ولی ناراحتم

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

عزیزم ابدا" خودتو ناراحت نکن دیگه کاریه که شده من یه خواستگار داشتم دکتری فزیک داشت هیئت علمی یک دانشگاه معتبروکلی برو بیا داشت اصلا" فکرشو نمی کرد من بهش نه بگم ولی من با اطمینان جواب منفی دادم همه بهم گفتن لگد به بختت زدی و این حرفها ولی الان 10 سال هست که دارم با شوهرم زندگی میکنم و با دنیا عوضش نمی کنم  شمام حتما الکی فکر و خیال نکن خدا خیلی مهربونه

2728
دوستش داشتم اخه اما الان خیلی حسودیم شد  خیلی مهربون و خوب بود شوهر ایده الی میشد برام گ ...

دقیقا

روحانی به نظرم خیلی خوبه

یه چیزایی از خدا پیغمبری سرش میشه

منم خواهرم یه خواستگار روحانی داشت پروندیمش هر چند الان برادرشوهرمه ولی واقعا حسودیم میشه زندگیشونو میبینم چون خیلی از لحاظ اخلاقی از دامادمون سرتره

خانمش میگه صبح به صبح میخواد بره سرکار منم هنو خوابم وقتی بیدار میشم میبینم اگه ظرف نشسته هست اول میشوره بعد میره از خونه بیرون، میگه خیلی کمک حالمه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم ابدا" خودتو ناراحت نکن دیگه کاریه که شده من یه خواستگار داشتم دکتری فزیک داشت هیئت علمی یک دان ...

بختت سفید اجی 😙😙😙😙😙

دقیقا روحانی به نظرم خیلی خوبه یه چیزایی از خدا پیغمبری سرش میشه منم خواهرم یه خواستگار روحانی دا ...

اره واقعا برخلاف چیرایی که میگن علیهشون عالین من خودم شوهرخالم اخونده عالیه انقدر هوا خالمو داره تاحالا تو بهش نگفته هرسال مسافرتن بهترین اخلاق و بهترین زندگی رو دارن این حاج اقا هم که اومده بود خواستگاری من زن همسایمون میگفت چشم پاکه دست و دلبازه وعاشق بچه هاست بیشتر وقتشو به اموزش رایگان با بچه ها تومسجد میگذرونه

2740
دوستش داشتم اخه اما الان خیلی حسودیم شد  خیلی مهربون و خوب بود شوهر ایده الی میشد برام گ ...

اشکالی نداره

بی عقلی کردی ولی غصه نخور...

شما ازون دسته ادمی ک لقمه رو باید دور شرشون بچرخونن بعد بخورن

ایشالا خدا ی کیس مناسب دیگ بذازه سر راعت عشقم❤

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
اره واقعا برخلاف چیرایی که میگن علیهشون عالین من خودم شوهرخالم اخونده عالیه انقدر هوا خالمو داره تاح ...

طوسی هم آموزش رایگان تو مدارس و مساجد میداد  :/

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
2706