2733
2739
عنوان

جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره بنظر من بهش زنگ بزن صحبت کنید و کدورتا رو‌برطرف کنید...ماهم همین چند روز پیش همچین موردی داشتیم ..هم پدر شوهرش بهشون زنگ زد گفت باید حتما تو عروسی شرکت کنید هم جاری عروسه به جاری بزرگه زنگ زد 

اینجوری بهتره

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

اره بگو 

ولی اگ نیمد ناراحت نشو بلخره تو یه قدمی برداشتی

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اینکارو بکن

کاملا هم دلیل کارتو برای شوهرت توضیح بده

تهش امکان داره هر برخورد و جوابی ببینی خودتو آماده کن

در هر حال کار خوبیه همین که دلخوری تموم'شه

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2738
اره مادرشوهرم و جاریم خرید عقد ک اومده بودن همرام.

اینکارت حماقته بیادخرید حتی شاید نزاشت برای تو چیزیوکه نیخوای بخرن بخاطروجوداون برای توچیزخوبی نخرند وبازدوباره خریدتونوبهم بزنه دورادم کینه ایو خط بکش عزیزم 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

دوتا نظر دارم 

یکی اینکه اگه تو باعث ناراحتیش نشدی چیزی نگو کسی که خودش خواسته بره خودشم باید برگرده 

اما اگه دلت راضی نمیشه با اطلاع شوهرت یا خانوادش این کارو بکن چون ممکنه بعدا یه دردسر دیگه پیش بیاد شاید چیزایی بین اون و مادر شوهرتان هست که تو نمیدونی و اگه بدونن سرخود دعوت کردی از تو هم ناراحت بشن 

اشتباه میکنی اون از الان باهات رابطه رو قطع کرده و تو تازه عروسی تو باید بد تر بهت بر بخوره.همون بهتر قهر باشه و باهاتون رفتامد نکنه ولا همین تو یه سال دیگه تایپیک میزنی ک چی کنم جاریم از رو بره.چی کنم جاریم نیاد خونم.چی کنم جاریم پاش از زندگیم کشیده بشه.یکم سیاست داشته باش.بعدشم اگه باهات بیاد خرید مجبورین براش ی هدیه درشت بخری جاریه من خودشو انداخت وسط روز ازمایشگاه میخواستیم بریم همسرم وسط راه گفت زن داداش میشه بری ببینی اون مغازه وسیله های عقد داره پیاده شدنی پاشو گذاشت رو گاز رفت جاریم قهر کرده بود شوهرم گفت کی گفته خودتو مثله قاشق نشسته بندازی وسط و بیایی دیگه خودشونو جمع کردن.حالا تو میخوای بری التماس کنی بیاد عروسیت؟؟تو پیش خانواده شوهرت یه جوری نشون بده ک بگو چرا الکی قهر کرده.این کاراش چرا بچگونست و فلان....

2706