2733
2734
عنوان

شربت سيتريزين

4622 بازدید | 12 پست

سلام  ماماناي گل 

دخترم ديروز بي طاقتي ميكرد بردمش دكتر گفت دل درده چون شير خورده بودم و نوشابه هم ميخورم و اينا نفخ اوره واسش شربت سيتريزين داد هر١٢ ساعت٥ قطره و داروهاي ديگه هم مثل پدي لاكت و كوليك از و اينا داد به نظرتون دادنشون ضرر نداره و اگ همراه اينا بدم مشكلي پيش نمياد ممنون ميشم كسايي كه دادن ب بچه هاشون منو راهنمايي كنن مرسي ازتون 

خدايا مراقب عزيزانم باش به خودت سپردمشون 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیتریزین واسه الرژی هست چرااونو تجویز کرده

جالبه که دختر منم دو سال و ده ماهشه دلدرد داشت چند روز پیش، براش ستیریزین تجویز کردن! منم انقدر تعجب کردم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728

معمولا میدن شبا هم بهتر بدی .....ی جور ارامش میده ک بخوابن.....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
جالبه که دختر منم دو سال و ده ماهشه دلدرد داشت چند روز پیش، برای ستیریزین تجویز کردن! منم انقدر تعجب ...

پسرمن این شربتو استفاده میکنه ولی الرژی داره شاید یکی از کاربرداش واسه دل دردم هست من اطلاعی ندارم ولی کمی تعجب اوره

2738
جالبه که دختر منم دو سال و ده ماهشه دلدرد داشت چند روز پیش، براش ستیریزین تجویز کردن! منم انقدر تعجب ...

تعجب نداره گاهی دل درد ممکنه به پروتئین گاوی یا حساسیت غذایی دیگه باشه.. واسه همین میدن که حساسیته از بین بره. 

خوشحالی یعنی ....
تعجب نداره گاهی دل درد ممکنه به پروتئین گاوی یا حساسیت غذایی دیگه باشه.. واسه همین میدن که حساسیته ا ...

آخه مشکل دختر من ویروسی بود. آزمایش هم داده. ولی خب برام جالب بود چون پارسال هم که به خاطر اسهال و استفراغ بستری بود براش تجویز نکردن. به شخصه تا به حال تو این مورد ندیده بودم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

خانما از ديشب كه يك سي سي بهش سيتريزين داذم همش خواب و بي حال هست ب نظرتون طبيعيه بعد شربت اينجوري باشه يا اينكه علتش اينه الان درد نداره خوابيده اخه هميشه اين قدر نميخوابيد و خوابشم سبك بود الان نوبت دادن داروش هست ترسيدم ديگه ندادم بهش

خدايا مراقب عزيزانم باش به خودت سپردمشون 🙏🙏