2737
2734

منم خیلی ذوس دارم مذهبی بشم ولی نتونستم دلم میخواد از این چادریای مهربون و صبور باشم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
منم خیلی ذوس دارم مذهبی بشم ولی نتونستم دلم میخواد از این چادریای مهربون و صبور باشم 

خب کاری نداره ک گلم بشید خیلی هم عالیه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حق الناس گردنته بده

افرین . چیز خوبی گفتی..یعنی کسی ک حق کس گردنشه هرکارم بکنه قبول نیست توبه واستغفارش؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

۹ببخشید اس جان سوال دارم ....من دو ماه چند روز قبل از زمان پریودیم لکه بینی پیدا میکنم و بعد پریود میشم .اون چند روزه اول پریود حساب میشم یا باید نماز بخونم ...قبلا پریودم همیشه منظم بود دو ماهه اینجوری شدم 

2731
افرین . چیز خوبی گفتی..یعنی کسی ک حق کس گردنشه هرکارم بکنه قبول نیست توبه واستغفارش؟

چرا عزیزم حلالیت خواستن از کسایی ک حق گردنمون دارن 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
وا نه بابا این حرفها چیه  اگه حق الله باشه که خدا می بخشه اگه از قلبت پشیمون باشی  حق ...

من توی بیست سالگی ی کتاب در رابطه با توبه ی حقیقی و مقبول خوندم اسمش رو یادم نیست تألیفی بود 

خلاصه اش رو یادمه ک میگفت در هر شرایطی حتی اگه اسم توبه رو هم نیاری و از گذشته ات پشیمون باشی و اون کارها رو دیگه انجام ندی توبه محسوب میشه خدا حق خودش رو قبول میکنه و حق الناس و علی الخصوص مال یتیم رو باید ادا کنی در انتهای کتاب ادابی رو نوشته بود در رابطه با توبه مثل همه ی اعمال مذهبی ک اداب داره توبه هم آداب داشت و یکی از اون آداب گرفتن سه روز روزه بود

2738
خب کاری نداره ک گلم بشید خیلی هم عالیه

آخه یکبار شدم بعدش برگشتم مثل سابق همش خودمو با مانتوییا مقایسه میکردم و حسرت میخوردم تو اون زمانی ک چادری بودم  البته من بدحجاب نیستما فقط چادری نیستم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

سلام دوست من

خیلی تصمیم بزرگی گرفتین

اول باید حق الناس رو ادا کنین

و اینم بگم کم کم شروع کنین

نماز اول وقت

بعدش قضای نماز وو روزه اگر به گردنتون هست

انجام واجبات، ترک محرمات

تویه واقعی یعنی دیگه به سمت گناه نرین حتی توی فکر و خیال

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چ بدهی؟ چ چادری

عزیزم شوخی میکنم منظورم اینکه تو اعمالتو اصلاح کنی نیازی به این کارها نیس به نظرم اول نیتتو خب کن بعد عملتو اصلاح کن  اگه خدا بخواد حق الناس هم سر وقتش حلالیت میگیری

ازوقتی عضو سایت شدم وارد هرتاپیکی میشم قیافم میشه   این 
2706