2737
2739
عنوان

لطفا

233 بازدید | 38 پست

سلام بچها حالم خوب نیس لطفا یه غذایی بگین درست کنم زحمت زیادی نخواد توش گوشت باشه البته ن چرخ کرده..ک بچمم بخوره وای خدا گییبجم تورو خدا بگین طرز تهیشم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبگوشت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
حال ندارم کنارش برنجم بپزم بدون برنجم نمیخورم

آبگوشت و با برنج میخوری؟

خب همون چلو گوشت و درست کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
من ب مغزم خون نمیرسه هیچی یادم نیس طرز تهیشو میگی

طرز پختن گوشت؟

یه کم پیاز خورد شده رو تفت بده + زردچوبه

بعد گوشت رو هم اضافه کن تفت بده تا حدی که رنگش عوض شه. آب داغ اضافه کن. یک ساعت بعد نمک و ترشی بزن. بذار خوب بپزه و ابشم بخوره تا گوشتت خوشمزه شه

هر چی مقدار گوشت بیشتر باشه، خوشمزه‌تر میشه

2706