2737
2734
عنوان

لطفا

233 بازدید | 38 پست

سلام بچها حالم خوب نیس لطفا یه غذایی بگین درست کنم زحمت زیادی نخواد توش گوشت باشه البته ن چرخ کرده..ک بچمم بخوره وای خدا گییبجم تورو خدا بگین طرز تهیشم بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آبگوشت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
حال ندارم کنارش برنجم بپزم بدون برنجم نمیخورم

آبگوشت و با برنج میخوری؟

خب همون چلو گوشت و درست کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
من ب مغزم خون نمیرسه هیچی یادم نیس طرز تهیشو میگی

طرز پختن گوشت؟

یه کم پیاز خورد شده رو تفت بده + زردچوبه

بعد گوشت رو هم اضافه کن تفت بده تا حدی که رنگش عوض شه. آب داغ اضافه کن. یک ساعت بعد نمک و ترشی بزن. بذار خوب بپزه و ابشم بخوره تا گوشتت خوشمزه شه

هر چی مقدار گوشت بیشتر باشه، خوشمزه‌تر میشه

2706