2737
2739
عنوان

چیکار کنم گربه با بچهدهاش از و حیاطمون برن

| مشاهده متن کامل بحث + 3043 بازدید | 193 پست
واااااا . تو حیاط مام اومده بود با ۳تا بچه منم اب پاشیدم رو مامانشون رفتن  . چون بچه کوچیک دارم ...

میزنه

مشکلی در اینده برات پیش بیاد یاد این کار کثیفت بیوفت

آه مادر گربه ها میگیرتتون

دنیا دار مکافاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمها گربه خیلی خطرناکه تو حیاط. مال ما گوشه حیاط 4 تا بچه گذاشته بود یه مدت شوهرم نذاشت بیرونشون کنیم اونام دیگه خودشون رو با همه جا می مالیدن و همه جا سرک می کشیدن. تریزومی که تو غربالگری میدیم واسه همینه از گربه و سگ میاد و ریسکشو بالا میبره. 

کل خانوادشون رو ببرین یه جایی رها کنین. هرچند مال ما هنوز هم گاهیی بهمون سر میزنن  

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
2731
میزنه مشکلی در اینده برات پیش بیاد یاد این کار کثیفت بیوفت آه مادر گربه ها میگیرتتون دنیا دار مکا ...

خانم گربه کثیفه بیماری داره

مگه هر خری به ما پناه اورد باید سرپرستیشو بپذیریم

گربه جاش تو خیابونه نه تو کوچه

بعدشم گربه تو حمله هاش چشم رو کور میکنه

خطرناکه برای بچه

I am a queen because I have a cute mad king
2738
دوس داری ۵۰ تا برکت بیاد تو خونت😂 گربه هزارجور مریضی و کثافت کاری داره که واسه انسان خوب نیس یجور ...

تازه اگه عادت کنن به ادم لای در و پنجره که باز باشه میان تو خونه😖😖😖

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
عزیزم اون حیوان هم مهمان خونه اونهاس پناه آورده انسانیت کجاسسسست

عزیزم انسانیت کجا بود تو از کسایی که نظراتشون مثل شکنجه گرای سازمان امنیت هستش انتظاره انسانیت داری 

همچین بعضیا از حق و حقوق گربه دفاع میکنن که ادم میمونه ما الان خودمون چند سال گربه های تو حیاط باعث عذابمون شدن میزنن سبزی هایی که کاشتی رو خراب میکنن همه جای باغچه رو پر از فضولاتشون کردن. به نظرم تا خودشون گربه به پرو پاشون نپیچه نمیدونن ما چه عذابی میکشیم

هرچقد دلت میخواد لایکم کن.   
تازه اگه عادت کنن به ادم لای در و پنجره که باز باشه میان تو خونه😖😖😖

کلا از رابطه انسان و حیوون بیزارم

دوستم سگ داره خاست بیارش تو ماشینم نذاشتم 😂😂

I am a queen because I have a cute mad king