2737
2739

سلام دوستان من پريود نامنظمه و اخرين بار 26 ارديبهشت پريود شدم و دوره هام از 19 روزه تا 36 روز   و اخرين نزديكي 17 و 21  خرداد هنوز پريود نشدم كي برم ازمايش بدم كه معلوم بشه !؟؟؟ بيبي گذاشتم دو روز پيش منفي بود 😔 بعضي دوستان اينجا  ميگن سه هفته بعد پريود بتاشون رفته بالا ولي مگه ميشه سه هفته صبر كرد !؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آزمایش خون یه هفته بعد نزدیکی نشون میده ولی خب اگه عقب انداختی پریود نشدی برو آز بده 

اخه ميترسم از منفي باشه اخه بيبي هنوز منفيه همه اينجا ميگن ممكنه لقاح دير باشه و دو هفته يا سه هفته بعد تاخير پري بتا بره بالا چيكار كنم 

2738
بله پریودام منظمه، ولی فک کنم اونقدر قرص اورژانسی خوردم که دیگه تخمدان هام از کار افتاده

اخه اينجا بعضي مامانا ميگن تو هفته ششم با از منفي فهميدن باردارن 

نمیدونم خدا کنه لاقل دیگه درد نازایی رو نچشم حوصلشو ندارم خدایی ☹️😒

خدا نكنه من اينقدر تو اين ماه حرص خوردم و فكر و خيال كردم ديگه ميخوام جلوگيري كنم اعصابه انتظارو ندارم خل ميشم 

خدا نكنه من اينقدر تو اين ماه حرص خوردم و فكر و خيال كردم ديگه ميخوام جلوگيري كنم اعصابه انتظارو ندا ...

نه جلو گیری کن نه هیچی.بی خیال بارداری بشو.زندگیتو بکن.ایشالا بهو میبینی بارداری.ولی اصلادمنتظر نباش

نه جلو گیری کن نه هیچی.بی خیال بارداری بشو.زندگیتو بکن.ایشالا بهو میبینی بارداری.ولی اصلادمنتظر نباش

اصلا دست خودم نيست ي هفته شده تو نتم و بيبي چك ميذارم وسواس فكري گرفتم حتي يادم نميوفته چيزي بخورم