2733
2734
عنوان

خوابگاه+دانشگاه آزاد خرم آباد

| مشاهده متن کامل بحث + 1601 بازدید | 53 پست
من از اونجا خبر ندارم ولی تا به حال ندیدم خوابگاه ها سرویس داشته باشن. مگر دولتی باشن و خوابگاه تو خ ...

خیلی از دانشگاها سرویس دارن

به هرحال بچه ها اگه زیاد باشن پول میدن یه سرویس براشون میگیرن

لایک نکنید مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا نمیتونی دولتی بخونی ؟ مگه به نوع دیپلم هست؟

حقوق ماله رشته انسانیه و تو انتخاب رشته تجربی فقط چند دانشگاه از تجربی میگیره که من نمیتونم اونجاها برم

لایک نکنید مرسی  

عزیزم مصوبه خود سازمان سنجش اینه

نوع مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ملاک نیست.باهرنوع مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می توان در تمام از گروه های آزمایشی کنکورشرکت نمود.
توضیح بیشتر:
برای شرکت درتمام از گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی(به عنوان سه گروه اصلی) وهنر، زبان های خارجی(به عنوان دو گروه فرعی) در کنکور سراسری، تنها گذراندن دوره پیش دانشگاهی شرط است و نوع آن ملاک نیست. پس با داشتن هرنوع مدرک پیش دانشگاهی ریاضی، تجربی، انسانی، هنـــــر می توانید در هر یک از گروه های آزمایشی شرکت کنید.

2738
عزیزم اونجا خوابگاه داره که داخل شهرک دانشگاهیه  و برای رفت و آمد به داخل شهر سرویس داره  ...

ینی خرم اباد دانشگاه ازادش خوابگاه داره شما مطمینی؟خیالم راحت باشه؟

لایک نکنید مرسی  
عزیزم مصوبه خود سازمان سنجش اینه نوع مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ملاک نیست.باهرنوع مدرک دیپلم و ...

اره عزیزم میدونم ولی گفتم که چندتا دانشگاه فقط از تجربی میگره

تو دفترچه انتخاب رشته ما هرجا بخوایم نمیتونیم بزنیم منم میخوام یه جای نزدیک برم

لایک نکنید مرسی  
ارشد حقوقم رو از اونجا گرفتم

چه خووب

سطح علمی دانشگاش چطوره؟؟استادا خوب درس میدن یا چون ازاده خیلی اهمیت نمیدن؟

شهریه دانشگاش چقده؟

خوابگاه چی؟

ببخشید انقد سوال میپرسم مرسی که جواب میدی  

لایک نکنید مرسی  
2706