2737
2734
عنوان

وقتی دخترای دیگه خیلی به شوهرتون نظر دارند!

| مشاهده متن کامل بحث + 1327 بازدید | 130 پست

میگم چرا اینجا اینجوریه اگه یکی از خوبی زندگیش میگه همه متهمش میکنن که لاف میزنه و دروغ میگه اگه هم از بدبختیاش بگه این دفعه هم باید هزارتا قسم بخوره راسته بابا از هرتاپیکی خوشتون نیومد یا حس کردین داره ب شعورتون توهین میشه برین بیرون دیگه هی رو مخ راه نرین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله صد در صد

آفرین به تو

ولی به اخلاقت افتخار نکن.

یه کم دقیق تر نگاه می کردی قبلش نوشته بودم که معمولا کسی نگاه نمیکنه و فقط خانومها تصورشون اینه که دخترها دارن نگاه میکنن.گفته بودم که آدم اگه به شوهرش اعتماد داشته باشه و خودش هم اعتماد به نفسش بالا باشه مهم نیست.

سعی نکن بقیه رو ادب کنی و بزنی تو ذوق مردم و دلشونو بشکونی.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
نه دیگه افتخار میکنه به این قضیه😐😐 یکی از افتخارات زندگیشه استارتر اگه دیگه خیلی سنش باشه ۱۶ سال ...

عزیزم نمیدونم مشکلت با من چیه واقعا؟!😅 خوشت نمیاد از تاپیک به سلامت👋

2728
شاید تا حالا خودت هیچوقت اینجوری نبودی که به شوهر بقیه نظر داشته باشی باور نمیکنی ولی من خیلیا رو دی ...

الان فقط پول چشم دخترهای دیگه رو میگیره،دیگه به هیچ چی توجه نمیکنن تنها اولویتشون پولِ

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
حالا در این حد نیست که چشمهای خواهرشو بگیره و اینکه خواهرش اینو نشناسه😑 قبول کن اغراق کردی

195 قدشه، بور و خوش قیافه هست، دیگه تو شب و تاریکی و تو جمع همچین چیزی بعید نیست که، دیشب دیگه خواهر شوهرم سر این موضوع همش سوژه شوخی بود 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
کی گفته خیلین این زنا؟؟ داری از حقوق چشم چرونا حمایت میکنی؟؟

خوب عزیزم دیدم دیگه . چجوری به شوهر ادم خیره میشن حالا نمیدونم به چه قصدیه ولی همچین چیزی وجود داره واقعا

2738
واقعا چیز دیگه ای برای افتخار کردن ندارین؟هنری،تحصیلاتی چیزی؟ تنها افتخارتون اینه که بقیه به شوهرات ...

دقیقن،

اینجا فقط به قد و هیکل و چش رنگی شوهرا مینازن

یکی از کاربرا تو یه تاپیک که در رابطه با هیکل و قد شوهرا ! بود اومد و کلی تعریف که شوهرم چه خوشتیپه و وقتی دیدمش کنارش یه مرد لاغر و قد کوتاه!😐هم بوده اول فک کردم اونه بعد دیدم نه اون آقا هیکلیه پشت سرشه و فلان...بعدشم کلی تاپیک که شوهرش چقد عیب و ایراد اخلاقی داره و چقد میزندش و مدرک علیه اش جمع کرده و ....

خب وقتی معیارمون فقط بشه ظاهر،نتیجه ای جز این نداره

ببخشید روضه خوندم😁

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
میگم چرا اینجا اینجوریه اگه یکی از خوبی زندگیش میگه همه متهمش میکنن که لاف میزنه و دروغ میگه اگه هم ...

خدایی این خوبی زندگی بود؟خدا وکیلی خودت فکر کن این نشانه خوشبختیه؟

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
یه جوری حرف میزنین انگار تو این جامعه نیستین و نمیبینبن خیانت و فحشاچقد  غوغا کرده

هستیم ولی مگه ملت شوهرشون چه شکلین که باعث بشه دخترا با دیدن شوهر مردم عین فیلم حضرت یوسف انگشتاشونو با چاقو ببرن عزیزم 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706