2733
2739
عنوان

از دیشب حالم بده اگه بیدارین بیاین

396 بازدید | 22 پست

دیشب داداش بیشعورم که ۷سال ازم کوچیکتره گفت خواب دیدم ی دسته موهاتو بور کردی من گفتم چرا اینجوری کردی بعد دعوامون شد زدم کشتمت

من چه رفتاری با این نفهم بکنم؟

جز خدا پناهی نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا نفهم؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

خواب دیده بابا

بعدم 7 سال کوچیکتره هرچی گف بگیر به... 

من داداشم 2 سال کوچیکتره انقد هواشو دارم هرچی بگه به دل نمیگیرم البته زیادم چیزی نمیگه😂

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

جدی میخوای برخورد کنی؟😂😂😂

بگو خواب دیدم زنگ زدم پلیس اومد بردت ده سال اردوگاه کار اجباری هم بند قاتلا بودی بعدم اعدامت کردن!😂

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

وا عجبا!!!!! الان چون این خوابو دیده, نفهمه!!!؟؟؟؟ یا چون اومده برات تعریف کرده؟؟؟ دوستان کجای این داستان نفهمی داشت به منم بگید...

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2706