2733
2734
عنوان

بارداری

50 بازدید | 4 پست

سلام خانمای عزیز . من بین هفته ی ۴-۵ بارداریم لکه بینی داشتم رفتم سونو اونقدر اون دستگاه لعنتی رو فشار داد تا اینکه شب همون روز لکه قهوه ایم بیشتر شد و کم کم به خونریزی خیلی کم تبدیل شد . فرداییش رفتم دکتر و بهم شیاف داد اما تاثیری نداشت حتی یه شب از درد زیر شکمم که انگار داشتن پاره میکردن  مخصوصا سمت چپم فقط گریه میکردم تا اینکه یه شب توی رختخواب بودم که احساس کردم کمرم شبیه دوران قاعدگیم درد میکنه وقتی صبح از خواب بیدار شدم اومدن لخته رو حس کردم و سریع رفتم دستشویی و بعد اونروز لخته و خونریزی دارم اما ن اندازه ی قاعدگیم اصلا درد ندارم - خونریزیه شدیدی ندارم - سینه هامم درد نداره .

اما از اونروز به روتون گلاب از صبح تا غروب حالت تهوع شدید و استفراغ دارم . هر چی غذام میخورم بازم دلم ضعف مبکنه . ترش میکنه معدم و سوزش دارم . یعنی امکان داره بچه م زنده باشه؟ 🥺😭😔

بعد اون لخته حتما ی دکتر بروووو . ی سونو واجبه . 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

برو سونو 

پلی ب دستگاه ربطی نداره منم سر سقطم خودمو گول زدم ک چون دستگاه فشار داد اینجوری شد در صورتی ک ربطی نداره😐جنین سالم باشه هیچیش نمیشه وقتی سقط میشه ینی مشکل داشته😐

انشالا اگه‌مشکلی ندارین همین ماه بعد پاک شدنت اقدام کن چون رحمت تغییری نکرده 

منم همینجوری بودم بلافاصله باردارشدم الان خداروشکر نینی سالمه سالمه

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728