2733
2734
عنوان

جریان جاری شهری و روستایی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم منو بخشیده باشی

من شاید رو دلی ببخشم ولی تا چند روز طول میکشه کامل ببخشم عزیزم ولی مطمئن باش میبخشمت 

دلیل اینکه نتونستم هم ادامه تحصیل بدم اگ دوستداری برات میگم که دیگه زود قضاوت نکنی 😔

خاهش میکنم دیگه با کسی اینکار رو نکن خیلی حس بدیه 

2731
اون خانوم من بودم مرسی که اینجوری در موردم فکر کردی🙏😘

واقعيتو گفتم عزيزم 

ول كن تو بسپاردسته خدا از حرفاي بقيه هم ناراحت نكن خودتو 

ماها اصلا نميتونيم قضاوت كنيم فقط ميتونيم حسه واقعيمونو بگيم اونم با احترام ❤️😘

من شاید رو دلی ببخشم ولی تا چند روز طول میکشه کامل ببخشم عزیزم ولی مطمئن باش میبخشمت  دلیل این ...

منم نتونستم برم دانشگاه

ولی قبول ون تو ام به کسایی که دهاتین توهین کردی تا حدودی

ممنون که میبخشی❤❤❤

اللهم صل الله محمد و ال محمد
2738
عاشق امضات شدم خيليييي خوب بود

مرس❤

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
همه گفتن تو بهش حسادت میکنی و حسود هرگز نیاسود و یکی از کاربرا یه اسکرین از تاپیکای قبلم فرستاد که م ...

ببخش عزیزم❤

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
منم نتونستم برم دانشگاه ولی قبول ون تو ام به کسایی که دهاتین توهین کردی تا حدودی ممنون که میبخشی❤❤ ...

نتونستم ادامه تحصیل بدم چون 16 سالم بود بچم به دنیا اومد، گفتم وقتی یکسال شد میرم ادامه میدم که یهو بچم یه مریضی وحشتناک گرفت هر جا بردم. نفهمیدم چشه تا یه دکتر براش آزمایش خون نوشت فهمیدن بچم سرطان خون داره 😭فکرش رو بکن من اونوقت 17 سالم بود بچه یک سالم سرطان خون داشت😭😔😔

4 سال درگیر بیماریش بودم خداروشکر خوب شد از خدا ممنونم واقعا 

به خاطر این دلم گرفت چون من عاشق درس خوندن بودم از اینکه نتونستم ادامه بدم واقعا ناراحتم 

نتونستم ادامه تحصیل بدم چون 16 سالم بود بچم به دنیا اومد، گفتم وقتی یکسال شد میرم ادامه میدم که یهو ...

اصلا به اینکه درس نخوندی فکر نکن. خدا رو شکر که کوچولوت سلامتیش رو به دست آورد. یه کم که بچه هات بزرگتر شدن شروع کن به درس خوندن. چون علاقه داری درس بخونی حتما برای تحصیلت برنامه ریزی کن. نزار حسرتش باهات بمونه.