2726
عنوان

جریان جاری شهری و روستایی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 45 پست

من اوایلشو خوندم فقط

جاری شهری از اینکه جاری روستاییش اومده شهر و باکلاس شده حرص میخورد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
هیچی عزیزم بیخیال نمیخام دوباره همه جبهه بگیرن 

ن عزیزم خیلی کسی تو تاپیک نیس ک بخار چیزی بگه

بعد من الان داشتم درس میخوندم تا اینو نفهمم دیگه تمرکز ندارم😂

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه بگی جریان چی بود بهار جان

عزیزم جاریم بهم یه توهینی کرده بود منم گفتم خصوصیت خودش همینه و چند تا چیز دیگه که بقیه برداشت بد کردن

انگار همه جاریم بودن نمیدونی چجوری ناراحتم کردن

2728
عزیزم جاریم بهم یه توهینی کرده بود منم گفتم خصوصیت خودش همینه و چند تا چیز دیگه که بقیه برداشت بد کر ...

چه توهینی؟

عزیزم اشکال نداره فضای مجازی همینه دیگه بعضیا یادشون میره ک ادمای پشت صفحه واقعی هستن ❤❤❤

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
ن ادامشو هم میخوندی کلا قضیه چیز دیگه بود 

دیگه ترکید نشد بخونم متاسفانه

چی بود بقیه ش مگه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
چه توهینی؟ عزیزم اشکال نداره فضای مجازی همینه دیگه بعضیا یادشون میره ک ادمای پشت صفحه واقعی هستن ❤❤ ...

عاشق امضات شدم خيليييي خوب بود

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
چه توهینی؟ عزیزم اشکال نداره فضای مجازی همینه دیگه بعضیا یادشون میره ک ادمای پشت صفحه واقعی هستن ❤❤ ...

همه گفتن تو بهش حسادت میکنی و حسود هرگز نیاسود و یکی از کاربرا یه اسکرین از تاپیکای قبلم فرستاد که میزان سواد من رو برسونه ب شدت ناراحت شدم از دستش

2706