2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراغا رو روشن کن تی وی رو هم روشن. کن اگه سر وو صدایی شنیدی زنگ بزن 110 بیان بررسی کنن هفت تا هم ایت الکرسی بخون فوت کن دور و برت بقران از ایت الکرسی معجزه ها دیدم

وای باردار بودم شوهرم مادر بزرگش مرد رف شهرشون چقد خوش‌میگذشت😂😂😂😂نه غذایی درست میکردم همش ولوووو رو تخت فیلم نگا میکردم

هعیییی خداااا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
چراغا رو روشن کن تی وی رو هم روشن. کن اگه سر وو صدایی شنیدی زنگ بزن 110 بیان بررسی کنن هفت تا هم ایت ...

۱۱۰ هر یه ربع یبار بیاد بررسی کنه 🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738
واقعاا آرامشی که تنهایی توی خونه داره هیچ جا نداره😂😂

اره همشم میخوابیدم خخخخخ 

منم تنهام یکی کنارمه داره اذیتم میکنه  سه ساعت هست که عذابم میده ولی نمیتونم بکشمش  الهی ...

دقیفادتو شرایطتتم پنکه رو روشن کن 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

منم از سرسب تنهام هم تلوزیون روسنه هم چراغ اتاق 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
نه من فازشجاعت اینجور وقتا میگیرتم...همه جا رو خاموش میکنم به خودم میگم من نمیترسم ولی وقتی میرم زیر ...

وای نگو من که ازغروب بریا روشنه از حمام ودسشویی بگیر تا ...

واس حل مشکلاتم صلوات بفرستید دوستان ممنونم      
2706