2733
2739
عنوان

ازوقتی اومدم نی نی سایت افسردگی گرفتم دارم جدا میشم😢💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتراینجا ی جامعه کوچکه بافت فرهنگی متعدد جدی نگیر ی چیزایشو بعنوان مثال طرف میومد عکس میزاشت ...

ممنونم عزیزم. دیگه حرمتی بینمون نمونده. زندگی بدون عشق و احترام بی ارزشه به نظرم😔

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2731

شماهم مهم ترررررررین راه حل اینه که از این فضا خاااااارج شی بخوای نخوای حداقل عنوان تایپیکارو میخونی

بدم که نباشن آدم رو معتاد خودش میکنه

توووووووکل کن بخدای مهربون و حدیث کسا بخون و اسپند دود کن برا زندگیتونو به زندگیت بیشتر بچسب تا فضای مجازی اونم اییینجا

ن به طور کلی راهی هست که نتونم با ایمیلم و شماره تلفن الانم بیام نی نی سایت؟  بدجوری داره گرفت ...

یه گوشی ساده بدون نت بگیر،خلاص

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
ممنونم عزیزم. دیگه حرمتی بینمون نمونده. زندگی بدون عشق و احترام بی ارزشه به نظرم😔

تورفتارت عوض شده تو این مدت ک اونم عوض شده🤔

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
ناموسن؟🙁😐 دامن کوتاه بخر آبجی جونم دیگه انگاری چاره ای نیست

😢😢😢

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2740
نوزده

عزيزم تو هنوز خيلي كوچولويي بذار درست تموم شه 

برو تو جامعه كاري راحت ادمارو ميشناسي

ما گرگ بارون ديده شديم تا تونستيم بشناسيم

كلا دخترا تو اين ين احساساتي ان با عقل نميتونن تصميم بگيرن فعلا زوده برات حالا حالا ها بگرد تفريح كن

تورفتارت عوض شده تو این مدت ک اونم عوض شده🤔

من متوجه تغییر رفتار خودم نشدم. اما شوهرم خیلی عوض شد  بهم بی توجهی می‌کرد در صورتی که من بی توجه نبودم نسبت بهش

عزيزم تو هنوز خيلي كوچولويي بذار درست تموم شه  برو تو جامعه كاري راحت ادمارو ميشناسي ما گرگ ب ...

عزیزم من احساسی نیستم دراین موارد اگ احساسی بودم با حرفای پسرا راحت پا میدادم کی خواست ازدواج کنه من برای ایندم نگران بودم همین😊

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2706