2733
2739
عنوان

ازوقتی اومدم نی نی سایت افسردگی گرفتم دارم جدا میشم😢💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 138 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همزاد پنداری نکن خودتو جای شخصیت های تاپیکا نزار ..حتی تو زندگی واقعیت هم همینطور ببین ادما چه ...

ممنونم‌ عزیزم😘🙏

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
درسته منم خیلی پشیمونم. اینجا میگفتن چقدر نازی شوهرت به چشم برادر خوشتیپه‌      نمیدو ...

هنوزم دير نشده بخواي ميتوني زندگيت رو درست كني

تو ذهنيت بد رو از زندگيت دور كن 

به سوهرت اعتماد كن احترام بذار دوسش داشته باش درست ميشه

2728
من نفهمیدم مشکل اساسیت چیه قابل حل نیس یعنی؟

مشکلم اینه شوهرم یهو عوض شد. گفت نمیخوامت. درصورتی که قبلا میگفت عاشقمه. اصلا بهم توجه نمیکنه دیگه. منو نمیخواد. خسته شدم از بی مهریاش. اومدم قهر اما براش مهم نبود

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

ببین عزیزم مردای خوب همون مردای بدی هستن که هنوز لو نرفتن

پس تا همسرت لو نرفته و مرد خوبیه درکنارش خوش باش

گوربابای همه شک و تردیدای دنیا

چی بالاتر از خوش بودن تو؟

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
2738

چه ربطی داره من چندماهه عضو وکمک میکنم به بقیه اگرچیزی بلد باشم

شما قلق شوهرت روبدست بیار بروپیش مشاور و راهکاربگیر وجدانشو  ازفضای مجازی فاصله بگیر امادلیلش فای مجازی نیست  رفتارهای هردوتون هست

منم رفتم تو فکررر چون هیچ مشکلی ندارم هیچوقتم اهل فضاهای مجازی که ادمو غرق خودش میکنه نیستمو زود این ...

سعی کن تاپیکای منفی رو باز نکنی

استارتراینجا ی جامعه کوچکه

بافت فرهنگی متعدد

جدی نگیر ی چیزایشو

بعنوان مثال طرف میومد عکس میزاشت شوهرم واس تولدم طلا خریده 

بعد ثابت میشد بدل بوده

خودتم عضوی ودرجریانی که خیلی تاپیکا دروغه

برعکس خیلی هم خانمهای خوب وباسواد داریم اینجا چرااونا روت اثرنذاشتن؟اینجا به اندازه تاپیک منفی تاپیک مثبت یاپست مثبت هم وجود داره

ولی ازخدامیخام کمکت کنه وزندگیت نپاشه ازهم

کمی فکرکن

خیلیا طلاق گرفتن وپشیمونن.ایااخرین راه طلاقه یااولین راهه برات؟

کمی فکر بعداقدام

ببین عزیزم مردای خوب همون مردای بدی هستن که هنوز لو نرفتن پس تا همسرت لو نرفته و مرد خوبیه درکنارش ...

مشکل اینجاست که شوهر من لو رفته😐

2706