2733
2734

میشه متنو کامل بخونید و راهنماییم کنید ممنون دوستان ذهنم درگیره بچه ها امشب یکی منو دعوت کرد به تولدش بعد من ب دوستام گفتم و گفتن که اونا دعوت نشدن(اون ی شهر دگیس من یه شهر دیگه)و گفتم ببخش نیستم ولی کادو تو بهت بهت میدم چی دوس داری بدم مامان من بدوزه گف وای همه چی میدوزه گفتم خب آره گف مرسیییی اصلا (نگفت مرسی نمیخواد فلان )شهرمون باهم دو روز فاصلس گفتم من اونجا نیستم بیام.طرف عکس ی ماتو ۵۰۰ هزاری ک با پارچش این میشه قیمتش فرستاده گفتم تیشرت دوس نداری؟؟گف خب این یکی چی این سادس عکس ی مانتو دیگ فرستاد منم بعدا گفتم

خب واقعا من انتظار نداشتم همیچین مانتو و کادو گرونی بخواد.البته ی شب دیگ شام رفتیم بیرون و پای من حساب کرد .منم دیدم خیلی داره پرو میشه هیچ‌نگفتم فقط گفتم که :باشه
فعلا كه مامانم يسري كار داره وقت مانتو نداره
 مانتو زمان ميبره
چون مامانم فعلا سرش شلوغه
ولي كادوت محفوظه عزيزم

احساس میکنم الان فک میکنه من ی آدم خالی بندم یا...ولی اون ملاحظه نکرد البته زیاد صمیمی نیستیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر پروووووووعه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738

وا چه بی ادب نه تعارفی نه چیزی بعدشم وقتی صمیمی نیستی چه کاریه اینجور آدما پرروئن باهاش قطع رابطه کن بابا این فقط ضرره😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

اه ياده تولده خودم افتادم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

خوب کردی

بذار بگذره و جریان ک کهنه شد یچیزی براش بگیر بگو چرخ مامانم خراب شده بود گفتم کادوت دیر سده بیشتر از این دیر نشه اینو برات کرفتم بیا کوفتت شه😁

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
2706