2737
2734
عنوان

كمك😭😭😭

1450 بازدید | 132 پست

سلام بچها چند شبه شوهرم دنبال رفيق بازيه 

هرشب هرشب تا ٢نمياد خونه امشب مامانم خونمون بوده چون استراحتم كنارم مونده

از صبح به شوهرم زنگ ميزنم درحال مكالمست

شب ك اومد خونه خيلي اروم ازش پرسيدم باكي حرف ميزدي ج نداد ديدم حركاتش غير طبيعيه انگار ك چيزي زده گفتم ببين نه سركار ميري نه خرجي ميدي ن مسعوليت قبول ميكني يهو ديدي از زندگيت رفتم گفت ب سلامت 😐

توي جام دراز كشيدم يهو ديدم براش اس اومد سريع پاك كردش😒 گفتم بهت شب بخير گفت ج نداد گفتم تكليفمو روشن ميكنم اومدم برم سر گوشيش يهو وحشي شد گرفت زدتم با لگد زد تو شكمم ك مامانم رسيد جدامون كرد هرچي از دهنش درومد لايق خودشو خانوادش بود بمن گفتو ب مامان من گفت زر نزن دارم دق ميكنم گفت فردا ميذارم ميرم ولي ي كاري ميكنم هر وقت بخاي بياي بيرون با ترس بياي بيرون خيلي غير عادي شده مطمعنم چيزي زده بنظرتون فردا برم از خونه بيرون زنگ بزنم ١١٠ بگم انداختتم بيرون و كتكم زده؟ نميدونم چيكا كنم با ي بچه

كليم سيسموني خريدم 😭😭خدا لعنت كنه مادرشوهرمو ك طلسم انداخت تو زندگيم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ربط شو ب طلسم  رو متوجه نشدم 

ولی  کاش ب خاطر اون طفل معصوم هم ک شده 

خدا کمک کنه  و  همسرتون ب خودشون بیان !!!!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706