2737
2734
عنوان

بگین چیکار کنم

210 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها تولد شوهرم نزدیکه ، هر سال تولدهای مفصل داشتیم دلم میخواد امسال خودمون ۲نفر باشیم به نظرتون چیکار کنم که خاص باشه؟ اینم بگم که دلم نمیخواد خونه باشیم، کادو هم ساعتی خریدم که دوست داشت

خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست...

برین شهربازی😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پارسال تولدش دست جمعی رفتیم شهر بازی😂😍

خب ببرش رستوران بعد از قبل هماهنگ کن ک موقع دسر آهنگ مخصوص شماپخش بشه و بگن از طرف فلانی به همسر

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
خب ببرش رستوران بعد از قبل هماهنگ کن ک موقع دسر آهنگ مخصوص شماپخش بشه و بگن از طرف فلانی به همسر

ایده ی جذابیه، مرسی عزیزم😍😍😍

خواهش گلم

مبارک باشه

2738
همین ک زنش اینقد بفکرشه بهترین چیزه

مرسی عزیزم ،آخه همیشه واسه تولدام همون کارایی و کرده که دوست داشتم ، منم حسابی جیبم و چلوندم تا ساعتی که دوست داره رو بخرم😂😂😂

مرسی عزیزم ،آخه همیشه واسه تولدام همون کارایی و کرده که دوست داشتم ، منم حسابی جیبم و چلوندم تا ساعت ...

عشقتون پایدار

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  

شام مورد علاقه جفتتونو بپز

کیک بخر براش بادکنک و شمع....

تو خونه دونفری جشن بگیرین

ما هرسال اینکارو میکنیم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

میتونی صندوق عقب ماشینشو با بادکنک و ریسه و کیک و کادو تزیین کنی وبعد به بهانه بیرون رفتی بگی بره ی چیزی از صندوق ماشین بیاره تو هم پشت سرش با برف شادی برو

بعد با هم برید جایی ک دوست دارید

میتونی صندوق عقب ماشینشو با بادکنک و ریسه و کیک و کادو تزیین کنی وبعد به بهانه بیرون رفتی بگی بره ی ...

عااالیه😍😍😍🙏🙏

2706