2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تابلو فرش هم گردن میخاد هم کمر .ب نظرم سرش حساب نکن اما خب پول خوبی توشه فک کنم

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2731
تابلو فرش هم گردن میخاد هم کمر .ب نظرم سرش حساب نکن اما خب پول خوبی توشه فک کنم

اره خیلی سود داره

دقیقا...چشمو گردن برای ادم نمیمونه خیلیم صبرو حوصله میخواد تا بیاد بالا 

2738

تابلو فرش تمام اسکلت ادمو نابود می‌کنه من دوتا بافتم اونم در عرض دوسال به صورت تفریحی و برا سرگرمی گردن و چشمم و کمرم داغون شد

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
سخت هست ولی سود خوبی داره 

من برا خونه خودم بافتم نخ ونقشه شو ۴۵۰دراومد برام که بعد از بافت گفت یک ونیم میخرن یعنی فقط یه تومن سود که اونم ارزش نداشت نابود شدن رفت

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
من برا خونه خودم بافتم نخ ونقشه شو ۴۵۰دراومد برام که بعد از بافت گفت یک ونیم میخرن یعنی فقط یه تومن ...

خودم دوتا نقش گلو گلدون بافتم نخو نقشه رو 500 گرفتم ابریشمم استفاده کرده بودم توش

خیلی قشنگ شدن البته برای خونه بافتم 

حالا نمیدونم ببافم فروش داره یا ن...اخه باید درامد داشته باشم